NAJPIĘKNIEJSZE CYTATY NA ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Każda Para Młoda marzy o tym, by oprawa ich ślubu była wyjątkowa. Skupiają się na każdym drobiazgu, każdy detal jest istotny. Do takich znaczących detali należy cytat, który Młodzi wybierają na zaproszenia ślubne. W internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji. Są cytaty z Pisma Świętego, cytaty humorystyczne, awangardowe, a nawet wiersze, które można umieścić w zaproszeniu. Dziś prezentujemy Wam najpiękniejsze, naszym zdaniem, cytaty na zaproszenia ślubne.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI CYTAT?

Wybór cytatu jest z pozoru rzeczą banalną - w końcu tyle ich jest, że na pewno jakiś ładny można dobrać. Tak naprawdę jednak, wcale nie jest to prosta sprawa. Cytat powinien podobać się obojgu narzeczonym. Powinien być dopasowany do ich stylu, osobowości, charakteru. Często cytat ślubny wyraża pragnienia, marzenia, styl życia. Zapraszamy Was do naszej galerii cytatów - być może znajdziecie coś dla siebie 🙂 zaproszenia ślubne cytaty na zaproszenia ślubne cytaty o miłości A jaki Wy wybraliście cytat do Waszych zaproszeń?              

1 Komentarz

  • Arkadiusz Napisane 2017-09-12 15:13

    Ja na zaproszeniach wolałabym sentencję z naszego życia, która nas definiuje, a nie czyjeś słowa. Lepiej brzmi prosty tekst z serca niż sucha sentencja. Też tak uważacie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.