Nazywam się

Iwona Przybojewska

Jestem założycielem marki Event by Ev. Misją całego zespołu Event by Ev jest projektowanie i organizowanie pięknych i spójnych wesel, łączących w sobie tradycję z nowoczesnością. Naszym celem jest możliwie największe wyręczenie pary młodej w żmudnym procesie organizacji oraz zaproponowanie rozwiązań z jakich nie mieliby możliwości skorzystać organizując ślub samodzielnie.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze doświadczenie, pasja oraz współpraca
ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy tworzą z nami ten wyjątkowy dla Was dzień. W Event by Ev ogromnie cenimy sobie wysoką jakość, wyczucie smaku, sprawne działanie i dobry kontakt z naszymi klientami. Jeśli te wartości są również ważne dla Was, to zdaje się, że już nadajemy na tych samych falach!

Jak pracujemy?

Obszary, w których jesteśmy profesjonalistami:

Dobry plan
 • przygotowujemy harmonogram i czuwamy nad ślubnym terminarzem przygotowań, nie musisz się martwić o terminowość usługodawców i terminy wpłat,
 • działamy od początku na bazie sporządzonych arkuszy on-line, gdzie wspólnie mamy dostęp m.in. do kosztorysu, listy gości, dzięki czemu masz jasność, na którym etapie się znajdujemy, jakie ponieśliście już koszty, a ile jeszcze przed wami,
 • planujemy Wasz budżet i podpowiadamy, jak go wykorzystać w najbardziej efektywny sposób,
 • podpowiadamy jakie dokumenty, gdzie i kiedy powinny zostać złożone
Jakość
 • dużą wagę przywiązujemy do zaplecza gastronomiczno –hotelarskiego, wiemy jak ważny jest dobór menu, koordynacja przyjazdów gości i sprawna logistyka w dniu ślubu,
 • współpracujemy ze sprawdzonymi usługodawcami, abyście - otrzymali usługi na najwyższym poziomie, odpowiednio dobrane do Waszych oczekiwań i przeznaczonego budżetu,
 • dbamy o to, aby zorganizować wesele w dobrym stylu, łącząc tradycję z nowoczesnością. Realizujemy to dzięki przygotowaniu skrupulatnego planu, zaczynając od miejsca, przez menu, scenariusz, kończąc na dekoracji i sprawnej koordynacji dnia ślubu.
Kreatywność
 • posiadamy własną niezależną pracownię dekoratorską, dzięki czemu projekt spójnej dekoracji otrzymasz od nas w prezencie. Więcej o naszej pracowni możesz przeczytać tutaj. (W skrócie: lubimy naturalne piękno, elegancję i prostotę)
 • śledzimy najnowsze trendy ze świata, by móc je Wam zaproponować,
 • nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia, dlatego możecie liczyć na nasze kreatywne pomysły podczas całej współpracy.
Dobry kontakt
 • każdego klienta traktujemy indywidualnie tworząc dogodny dla Was sposób kontaktu, dostosowany do rytmu życia, pracy i miejsca zamieszkania,
 • jesteśmy dla Was personalnymi doradcami, pozostajemy w kontakcie przez 7 dni w tygodniu, reprezentujemy Wasze interesy przed poszczególnymi doradcami, negocjując najlepsze warunki umów,
 • w jednym miejscu otrzymujecie kompletne oferty każdego usługodawcy, nie musicie jeździć i tracić czasu na zapoznawanie, weryfikację i porównywanie.Na podstawie szczegółowego wywiadu oraz budżetu otrzymujecie już przefiltrowane oferty, dopasowane do Waszych potrzeb.

Umów się na konsultację on-line.

Więcej

Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Zaufali nam

Inne pary powiedziały o nas

Jean i Justyna

Decydując się na ślub w Polsce, Jean i ja wiedzieliśmy że będzie to trudne przedsięwzięcie, ponieważ na ślub zaprosiliśmy ponad 400 osób z czego tylko 40 gości było zaproszonych z Polski!

Zadanie utrudniał fakt, że marzyło nam się francuskie wesele na Pomorzu przeplatane polskimi akcentami i tradycjami w eleganckim wydaniu, z daleka od kiczowatego folkloru lub amerykańskich trendów.

Rozmawialiśmy z wieloma konsultantami z pomorza, ale to dzięki Iwonie Przybojewskiej udało nam się zrealizować ślub łączący tradycje dwóch krajów w gustownym wymarzonym stylu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą organizację, kontakt 24h i życzymy wielu dalszych sukcesów !

Jean i JustynaElegancki, romantyczny, francuski ślub i wesele w Polsce
Alex & Björn

Do tej pory wedding-plannerów znałam tylko z amerykańskich filmów, lecz dzisiaj jestem w stanie docenić, ile pracy kryje się za organizacją takiej imprezy i jestem pełna podziwu dla Pani werwy, kreatywności i profesjonalizmu!

Wszystko było dopięte, dograne, wspaniałe, ujmujące, zatykające dech, zupełnie tak, jak sobie to wyobrażaliśmy.

Największym komplementem były dla nas reakcje gości, którzy bez wyjątku byli pod wrażeniem tej wspaniale zorganizowanej imprezy. Dziękujemy najserdeczniej, gorąco polecamy i życzymy wszystkiego dobrego!!!

Alex & BjörnLuterański ślub i wesele na plaży
Joanna i Karol

Firmie event by ev  zleciliśmy zorganizowanie naszego najważniejszego dnia , nie zawiedliśmy się 🙂 Kompleksowa organizacja, znajomość najnowszych trendów ślubnych oraz świetna komunikacja to tylko niektóre z zalet które możemy przypisać Iwonie Przybojewskiej i jej ekipie. Współpraca z Iwonką przebiegała świetnie. Mieszkamy za granicą więc kontakt mieliśmy właściwie tylko mailowy, komunikacja była bezproblemowa. Iwonka zadbała o każdy szczegół do którego nie mogli mieć zarzutu nawet najbardziej wymagający goście. Przesympatyczna osoba, która cierpliwie odpowiadała na setki maili i pytań 🙂 i która zadbała aby ten dzień był wyjątkowy. Serdecznie polecamy !!!

Joann i KarolŚlub i wesele w plenerze
Więcej