6 POMYSŁÓW NA WIECZÓR PANIEŃSKI Z KLASĄ

Teoretycznie organizacja wieczoru panieńskiego nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy zaprosić wszystkie osoby w jedno miejsce i dobrze się bawić. Ale to oczywiście jest tylko teoria. W praktyce osoby, które organizowały taką imprezę, wiedzą, jak duże jest to przedsięwzięcie.

Jak zorganizować wieczór panieński z klasą? By nie kojarzył się tylko z nieprzyzwoitymi gadżetami, występem striptizera i morzem alkoholu. Jak sprawić, by wieczór panieński był dla przyszłej panny młodej niezapomnianą imprezą? Dziś podpowiemy Wam, jak zorganizować idealny wieczór panieński.

PO PIERWSZE TRZEBA MIEĆ PLAN

Niezależnie od tego, czy sama organizujesz wieczór panieński, czy może jesteś jedną z uczestniczek, musisz wiedzieć, że najważniejsze to mieć plan. Trzeba wybrać odpowiednią datę, która będzie wszystkim pasowała. Trzeba ustalić ze wszystkimi uczestnikami, co będziecie robić i co może sprawić przyjemność przyszłej pannie młodej. Pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego jest bez liku. My przedstawiamy kilka takich, które zapewnią niezapomniane wrażenia.

#1 WIECZÓR PIĘKNOŚCIwieczór panieński

To jest to, co wszystkie kobiety kochają najbardziej, prawda? Możecie wybrać się na cały weekend do SPA lub zarezerwować ulubiony salon masażu. To idealna okazja nie tylko do relaksującego spotkania z przyjaciółkami, ale dla panny młodej też chwilowa ucieczka od stresujących przygotowań do ślubu. Jeśli nie macie dla siebie całego weekendu albo wolicie bardziej kameralne miejsca, możecie zaprosić do domu wizażystkę, manicurzystkę lub stylistkę (albo wszystkie trzy!) i szaleć z wyglądem do białego rana. Gwarantujemy mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy! Oraz upiększający efekt uboczny 🙂

#2 EKSCYTUJĄCE WARSZTATY

Wieczór panieński to jedna z takich okazji, kiedy naprawdę można zaszaleć. Dlaczego zatem nie zorganizować go w formie warsztatów ognistego tanga lub zmysłowej salsy. Te umiejętności z pewnością każda z Was kiedyś w życiu wykorzysta ;). Jeśli taniec nie leży w Waszej naturze, możecie zorganizować warsztaty robienia sushi lub gotowania i urządzić sobie prawdziwą ucztę dla zmysłów.

#3 SESJA FOTOGRAFICZNA

To jest opcja dla odważnych :). Nie każdy lubi co prawda stanie przed obiektywem, ale jeśli zorganizujecie sesję na przykład w stylu lat dwudziestych, zapewniam Cię, że magia tych czasów porwie każdą z Was. A jeśli wybierzecie jeszcze kreatywnego fotografa, salwom śmiechu nie będzie końca, a Wam zostanie pamiątka na całe życie.

#4 UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA

Nie, nie, nie mamy na myśli świetnego skąd inąd filmu z Julią Roberts, ale wspólne wyjście do Escape Rooma. Z całą pewnością znajdziecie taki, którego scenariusz będzie odpowiadał każdej z Was. A jeśli już uda Wam się wyjść, resztę wieczoru możecie spędzić w klubie na szaleństwie do białego rana.

#5 PIŻAMA PARTY

To również jest opcja, która wcale nie musi być nudna ;). Starczy dobrze się przygotować. Wieczór gier, wieczór wspomnień, wieczór wyzwań – i znów poczujecie się jak małe dziewczynki, chowające się przed rodzicami w domku na drzewie lub w namiocie.

#6  KOLACJA I ZABAWA NA PLAŻY

Wieczór panieński na plaży jest ciekawą alternatywą dla domowego piżama party. Możecie go zorganizować samodzielnie (spontaniczne spotkanie na plaży, pogaduchy, sesja fotograficzna itp.) lub zlecić jego organizację profesjonalnej firmie. Niesamowity klimat takiego spotkania podkreślą świece i dobre jedzenie - idealny wieczór na zwierzenia i snucie opowieści o trudach i znojach małżeństwa 😉 (i nie tylko). Macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły na panieński? Podzielcie się z nami! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.