Grupa Portali Weselnych bada ślubne zwyczaje Polaków

W kwietniu 2016 roku już po raz trzeci odbywa się sondaż badający opinie i zwyczaje Polaków związane
ze ślubem. Na bazie otrzymanych odpowiedzi zostanie sporządzony raport zawierający najważniejsze wnioski.


"W tym roku Grupa Portali Weselnych już po raz trzeci organizuje Ogólnopolskie Badania Nowożeńców. Tym razem pragniemy zebrać informacje o parach, które zawarły związek małżeński w 2015 roku. Poza wysokością budżetu, przebiegiem przygotowań albo sposobem wyboru usługodawców pytamy o przestrzegane tradycje ślubne. Chcemy wiedzieć, które z nich są najpopularniejsze, a które przeciwnie, odchodzą w zapomnienie. Dodatkowo interesuje nas kwestia zamiany kwiatów na upominki lub datki na cele charytatywne. Uzyskane informacje, zebrane w formie raportu, mają pomóc przyszłym parom młodym w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia - wyjaśnia cel badania Kamil Kulpa z redakcji serwisu fotograf-wesele.pl.

Kwestionariusz składa się z 41 pytań, które dotyczą między innymi budżetu ślubnego, przygotowań, najpopularniejszych zwyczajów oraz tradycji, a także pierwszych miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego. 

Grupa Portali Weselnych przekaże 1 zł za każdy wypełniony formularz na Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska. Ankieta jest dostępna tutaj.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.