8 pomysłów na udane walentynki

Pomysł na spędzenie walentynek - a nawet 8 pomysłów 🙂

Zastanawiasz się jak je spędzić? Jak zorganizować randkę? Co prawda uważam, że dzień zakochanych może, a nawet powinien trwać cały rok, bez względu na datę w kalendarzu, to dziś podrzucam kilka pomysłów jak można zorganizować romantyczny wieczór we dwoje. Myślę, że 14 luty to dzień w którym wiele osób ma potrzebę oddać się celebrowaniu dnia zakochanych i mam nadzieję, że zainspiruję Cię do działania!

1. Romantyczna kolacja z drugą połową - może i banalnie, ale to zawsze miło spędzony czas

Przygotuj w zaciszu swojego domu, romantyczny kącik. Jak go zrobić? Na stole postaw bukiet świeżych kwiatów, świece - dużo świec 🙂 , zadbaj o ładną zastawę stołową, obrus,  nie zapomnij o przygotowaniu nastrojowej muzyki. Powinno być bardziej odświętnie niż na co dzień. Na samą kolację przygotuj lekkie, ale aromatyczne danie i kilka przekąsek, przy których będziecie mogli spędzić resztę wieczoru idealne może okazać sie zamówienie lub własnoręcznie wykonane sushi, całość uzupełnij dobrym winem i nienagannym strojem 🙂  
sushi trójmiasto

Jeśli szukasz doskonałego sushi w okolicach Trójmiasta zapoznaj się z ofertą TOKO SUSHI

2. Wyjście do kina

W ten dzień zazwyczaj premierę ma dużo nowości kinowych i oczywiście przeważnie są to komedie romantyczne, jeśli jesteście ich zwolennikami na pewno znajdziecie coś dla siebie. Jeśli jednak nie lubicie przebywać w zatłoczonych miejscach lepiej skorzystajcie z wypożyczalni filmów i obejrzyjcie go w domu, tego dnia kina przeżywają prawdziwe oblężenie! Jeśli chcecie by ten dzień był jeszcze bardziej odświętny możecie wybrać się np. do teatru.

3. Dla aktywnych

Lubicie aktywnie spędzać czas? Wybierzcie się na łyżwy. Ten zimowy sport bardzo zbliża do siebie osoby i nie ważne, że nie jesteś mistrzem tej dyscypliny - ważne, że jesteście tam razem!

4. Z uśmiechem wspominacie Waszą pierwszą randkę? Odwróćcie czas i zorganizujcie ją jeszcze raz!

To ciekawy pomysł by powrócić do przeszłości i zorganizować spotkanie na wzór pierwszej randki. Wybierzcie się w to samo miejsce i zaaranżuj to w tych samych okolicznościach. To idealny pomysł dla par z dłuższym stażem, rozczula i przywraca piękne wspomnienia.

5. Sensualne spotkanie w SPA

Chwila relaksu przyda się każdemu, a w towarzystwie ukochanej osoby lepiej być nie może, skorzystajcie z pakietów jakie oferują salony SPA - wybór jest naprawdę duży. Zacznijcie od romantycznego masażu, wizyta w saunie i relaksacyjna kąpiel w jakuzy, do tego lampka szampana!?

6. Dla miłośników podróży

Jeśli lubicie zwiedzać nowe miejsca, odkrywać nieznane zakątki, zorganizuj walentynkowy wyjazd we dwoje. Pięknych miejsc na mapie Polski nie brakuje. Wybierzcie się do miejsca w  którym jeszcze nie byliście, zwiedzajcie, róbcie zdjęcia i cieszcie się chwilami we dwoje!

7. Romantyczne śniadanie - alternatywą dla wykwintnej kolacji!

pomysł na spędzenie walentynekUważasz, że romantyczne chwile można spędzić tylko wieczorem w blasku świec? Nic bardziej mylnego. Romantycznego śniadania nikt się nie spodziewa tak jak kolacji więc zaskoczy jeszcze bardziej! Ale pamiętaj musi być ono naprawdę odświętne, menu stanowi tu kluczową rolę oraz sposób jego podania, zadbaj o to by było niecodzienne! Nie zapomnij o dekoracji stołu i kwiatach!

8. Zorganizuj "Valentine's Party"

Jeśli walentynki nie oznaczają dla Was dnia tylko we dwoje to może to świetny pomysł by zorganizować imprezę w gronie najbliższych. Zaproś kilka bliskich Wam par i przygotuj przyjęcie np. z walentynkowymi drinkami, czekoladowym fondue i karaoke z piosenkami o miłości!  
Tak dużo czasu poświęcamy na pracę, a mało na świętowanie, więc każdy powód jest dobry by świętować, a pomysły możesz wykorzystać również na inne okazje! Dodaj w komentarzu swój pomysł na walentynki i zainspiruj innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.