W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność zaprezentować propozycję naszych bukietów ślubnych podczas sesji organizowanej przez parę fotografów z www.subobiektywna.pl  Cieszymy się bo cała sesja wypadła naprawdę znakomicie. Została ona podzielona na dwie części: I. Elegancką, a zarazem odważną i kobiecą, oraz II.bardzo romantyczną i dziewczęcą.

Za sprawą tej sesji dziś chciałabym chwilę rozprawić o trendach panujących w tym sezonie w bukietach ślubnych. Więc jeśli nie zdecydowałaś się jak będzie wyglądał ten nieodłączny element stroju panny młodej zapraszam do lektury 🙂
 
Kolor: Ten sezon ślubnych wiązanek na pewno będzie należał do bukietów w jasnych kolorach tych mieszanych w pastelowych tonacjach ale też monochromatycznych utrzymanych w jednej kolorystyce np. bieli, różu, żółtym złożonych z jednego lub dwóch rodzajów kwiatów.

Forma: W tym sezonie przekonujemy również panny młode do kompozycji o bardzo naturalnych 
i nieregularnych kształtach
, nie symetrycznym rozłożeniu kwiatów w bukiecie oraz do delikatnych form. Taki rodzaj ułożenia kompozycji idealnie sprawdzi się na weselach w stylu wiejskim, ogrodowym, boho i rustykalnym. W tym roku zapominamy o bukietach kaskadowych, ciężkich i dużych 🙂 !

Kwiaty: I tu cała paleta pięknych kwiatów, które możemy dobrać do naszego wymarzonego bukietu ślubnego. W zależności czy chcemy je łączyć i mieszać czy korzystać z jednego rodzaju kwiatów oraz na jaki kolor się zdecydujemy. Bukiet ślubny powinien również wpisywać się w stylizację ślubu, pasować do sukni oraz panny młodej.
Teraz gdy dostęp do kwiatów jest niemalże nieograniczony i też tyle mamy możliwości, zachęcamy do poszukiwań kwiatów i wyboru tych które się nam najbardziej podobają! W bukietach w tym sezonie idealnie będą odnajdywać się ponadczasowe: róże, frezje, tulipany ale i też kwiaty ogrodowe, piwonie, jaskry, hiacynty, goździki i hortensje oraz rustykalna lawenda.   Bez wątpienia absolutnym hitem są również bukiety z konwalii, które niejednokrotnie pokazywały się również na światowych pokazach mody.

Poniżej przedstawiam zdjęcia bukietów z zapowiedzianej na początku sesji ślubnej.

Pierwszy bukiet pastelowy w stylu glamour. To połączenie kremowych i różowych róż wraz dodatkiem brunii oraz strusich piór, rączka wykonana z materiału w kolorze sukni ślubnej przyozdobiona starą broszką. Jasny, delikatny o nieregularnym ułożeniu kwiatów.


Drugi bukiet do stylizacji "romantyczna księżniczka" został wykonany z róż w kolorze ecru i różowych tulipanów. Bukiet bardzo prosty i romantyczny, o naturalnym układzie kwiatów. Jego prostą stylizację dopełniła rączka, wykonana z koronki w kolorze sukni ślubnej ze zwiewnymi różowymi wstążkami.
Zdjęcia – Agnieszka i Przemek Potoccy (www.subobiektywna.pl)
MakeUp – Alicja Iwańczuk - Alicja MakeUp (www.alicjamakeup.pl)
Fryzury – Sylwana Nowicka - salon R.SMARZ Professional Hair (www.professionalhair.pl)
Suknia ślubna – Dagmara Sierańska - Atelier Suknie Marzeń (www.sukniemarzen.pl)
Garnitur – Da Vinci Tailoring - (www.davinci.pl)
Fascynator z woalką – Misstery (www.misstery.pl)
Marta Czajkowska - zalotna Panna Młoda
Daniel Sitek - urzekający Pan Młody (www.danielsitek.com)
Apartament – Dwór Oliwski (www.dworoliwski.pl)

Bukiet -my 🙂 (www.eventbyev.pl)

Całość sesji można obejrzeć tu i tu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.