Uczestniczka naszego konkursu wymarzyła swój ślub i wesele CZEKOLADĄ PŁYNĄCE dlatego też ten post dedykujemy Pani Mai Piechowiak. Pozdrawiamy i życzymy miłego oglądania 🙂

Zaczynając od klasyki połączymy kolor czekolady mlecznej i czekolady białej. Numerem jeden powinna stać się płynąca czekolada po kaskadach fontanny.

Możemy ustawić fontanny z czekoladą mleczną, która zawsze posiada większość zwolenników i dodatkowo mniejszą fontannę z białą czekoladą

www.eventbyev.pl
Możemy również skorzystać z podwójnych fontann i zaserwować z jednej strony ciemną czekoladę (może być również gorzka) a z drugiej strony jasną (białą czekoladę, cytrynową)


Zostając przy niespodziankach dla gości koniecznie należy zaserwować tort tu kolorystycznie cukiernika nie zaskoczymy ale możemy poprosić o fantazyjne wzory 🙂


Druhny w czekoladowych sukniach a panna młoda w śmietankowej bieli.

Zastanawiasz się jaki wybrać bukiet ślubny aby pasował do tego motywu w 100 % ?
Co powiesz na kwiaty kosmos? To niesamowita odmiana kwiatów, których kolor to głęboki brąz i uwaga .. są to kwiaty, które pachną czekoladą!


Kosmos- kwiaty pachną jak czekolada.

 
 Oczywiście również będą pasować same jasne kwiaty w kompozycji np. z brązową rączką - dobry florysta na pewno zaproponuje piękne rozwiązania.

Na sali weselnej możemy poszaleć, brązowe obrusy, kokardy, ciepłe światło świec, jasne kwiaty - ogrom wariantów !Możecie również podziękować gościom za przybycie ręcznie robionymi czekoladkami - pyszne! Jeśli planujecie ślub w okresie świąt Bożego Narodzenia znakomitym prezentem będą pierniczki oblewane czekoladą!
Te czekoladki można wykorzystać również do zrobienia winietek na stoły. Wystarczy do każdej czekoladki wbić wykałaczkę z przyklejoną karteczką z imieniem i nazwiskiem gościa. A co powiecie zamiast czekoladek na truskawki zamoczone w czekoladzie ?
 
Temat przewodni czekolady jest bardzo wdzięczny i przyjemny a goście z pewnością zapamiętają te dzień jako wyjątkowy i bardzo słodki !!! 🙂
Możemy również jako motyw przewodni wybrać kolor czekoladowy w połączeniu z innymi barwami.
 
Czekoladowy brąz i pudrowy róż :

Czekoladowy brąz i zieleń:


Czekoladowy brąz i fuksja:Czekoladowy brąz i niebieskości:A dla Ciebie czekoladowy brąz i .....................? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.