Za nami już walentynki, światowy dzień zakochanych. Wiele pań od tego dnia nosi na palcu pierścionek zaręczynowy- może i Ty miałeś plan w ten dzień oświadczyć się swojej ukochanej lecz zabrakło odwagi? A może nadal nie znalazłeś odpowiedniego sposobu jak zrobić to z fantazją aby wybranka Twego serca zapamiętała to do końca życia?

Dziś przedstawiamy porady na to jak to zrobić aby było, romantycznie, niesztampowo i efektownie 🙂

Przygotowanie takiego wydarzenia często łączy się z koniecznością wykonania szeregu czynności organizacyjnych już kilka tygodni wcześniej oczywiście jeśli chcesz aby ta chwila była wyjątkowa 🙂 Także dobry plan to podstawa.1. Określ datę tego wielkiego dla Was wydarzenia.

Termin może ale nie musi być związany z wystąpieniem jakiegoś kalendarzowego święta ( walentynki, sylwester, urodziny itp.) naturalnie możesz wybrać dowolny dzień roku, który będzie Waszym świętem i tylko Waszą pamiątką. Zaplanuj godzinę tak, aby był jeszcze czas na wspólne rozmowy i podzielenie się wrażeniami. Zanim wybierzesz konkretną datę sprawdź w kalendarzu wybranki czy dla niej również jest odpowiednia.

2. Pomyśl o swojej przyszłej narzeczonej

Zanim zdecydujesz się na pomysł jak spędzicie ten dzień, zastanów się nad tym jak chciałaby go spędzić Twoja partnerka. Chcesz ją zabrać na widokowy lot szybowcem, a co jeśli ma lęk wysokości ? Wszystko musi być dopasowane do jej charakteru i upodobań. Zastanów się co najbrdziej jej się w Tobie podoba i wyeksponuj to w ten dzień. Zastanów się nad jej ulubioną potrawą, ulubioną piosenką, ulubionym kolorem, miejscem, klimatem jaki lubi- miejski zgiełk, czy romantyczny bezludny zakątek. Im będziesz miał więcej informacji tym lepiej zaplanujesz ten dzień dbając o najmniejszy szczegół.

3. Zaplanuj wydatki

Pomyśl jakie koszty chciałbyś ponieść w związku z organizacją tej uroczystości. Przeanalizuj koszt pierścionka, niespodzianki kwiatów, wyjazdu i innych atrakcji. Jeśli znamy budżet możemy skupić się na pomysłach, które są w jego zasięgu.


4. Scenariusz

Wypisz krok po kroku to co musisz przygotować, ustal niczym reżyser minuta po minucie co będzie się działo. Sprowadź wybrankę w miejsce i czas, które zaplanowałeś. W zależności od pomysłu ale często będzie niezbędny podstęp lub pomoc najbliższych przyjaciół Twojej wybranki.

5. Do dzieła!

Gdy już wszystko idzie zgodnie z planem. Jest pierścionek, kwiaty, miejsce i w końcu ten dzień! Uwierz w siebie, ubierz się stosowanie do miejsca i okazji. Nie zapomnij zabrać ze sobą pierścionka!
Pamiętaj, że nikt nie może zepsuć Wam tego dnia. Mimo, że niektóre rzeczy nie są zależne od Ciebie np. brzydka pogoda nie poddawaj się! Twoja wybranka nie wie co planowałeś więc nawet nie zauważy małych potknięć. Wiesz to tylko Ty! A na niepogodę zabierz ze sobą parasol 🙂

Jeśli poprosiłeś o pomoc w organizowaniu Twoich zaręczyn  poproś je o kilka zdjęć z ukrycia lub już po zaręczynach. Będzie to wyjątkowa pamiątka dla Was !
A jeśli nie masz pomysłu na to w jakiej konwencji zorganizować to wydarzenie, podeślemy kilka propozycji w następnym poście 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.