Międzynarodowy ślub i wesele Agnieszki i Matta – odrobina wspomnień :)

Wyobraźcie sobie piękny i stylowy ślub, wesele w namiocie, uśmiechnięte druhny i prześliczną Pannę Młodą. Można by tak napisać o każdej naszej Parze :). Kiedy jednak dodamy do tego przystojnego Pana Młodego, ceremonię poprowadzoną przez angielskiego celebranta oraz niesamowity Dwór Oliwski, będziecie wiedzieli, że mówimy o ślubie Agnieszki i Matta.

Wesele tej Pary Młodej było dla nas nie lada wyzwaniem. Głównie dlatego, że z Agnieszką i Mattem widzieliśmy się tylko raz! Na stałe mieszkają bowiem za granicą. Wszystkie uzgodnienia prowadziliśmy zatem drogą mailową i telefoniczną. Możecie sobie wyobrazić ten stres i odpowiedzialność :).

POLSKO-ANGIELSKIE WESELE

Większość gości naszej uroczej Pary Młodej przyjechała na ślub z Anglii. W większości była to ich pierwsza wizyta w Polsce, dlatego postanowili przybyć na sobotnią uroczystość... już w czwartek! Przez dwa dni zwiedzali Trójmiasto i okolice. Z dumą przyznajemy, że byli zachwyceni :).

Ceremonia Ślubna poprowadzona przez angielskiego celebranta odbyła się w Dworze Oliwskim w Gdańsku. Wesele zorganizowaliśmy w namiocie, a scenariusz dnia ślubu zakładał połączenie tradycji polskiej i angielskiej. Dlaczego właśnie w ten sposób? Z doświadczenia wiemy bowiem, że kiedy organizujemy wesela międzynarodowe, gościom przyjezdnym zależy na poznaniu właśnie polskich tradycji.

Jeszcze się nie zdarzyło, by wyszli z takiej imprezy niezadowoleni ;). Wręcz przeciwnie, za każdym razem żartują, że mamy po nich dzwonić, gdyby gości weselnych zabrakło.

Zobaczcie kilka wspaniałych kadrów z wesela Agnieszki i Matta.

Jak Wam się podoba? Państwu Młodym podobało się bardzo - niech najlepszą rekomendacją dla naszej współpracy będzie to, że w tym roku będziemy koordynować wesele dla świadkowej Agnieszki, czyli jej siostry!

Nasza praca nie byłaby jednak tak efektowna, gdybyśmy nie mogli liczyć na wspaniałą ekipę!

Dziękujemy Wam za współpracę:
Zdjęcia: In Re Fotografia
DJ: https://www.facebook.com/DjBezKsywy/
Miejsce: Dwór Oliwski w Gdańsku
Dekoracja: Barbara Studio
Namiot: Wedding Tent Luxry & Design
Organizacja i koordynacja: Iwona Przybojewska - Event by EvDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.