MUZYCZNE INSPIRACJE – PIOSENKI NA PIERWSZY TANIEC I NIE TYLKO

Muzyczna oprawa ślubu i wesela jest niezwykle istotna. Właściwie dobrana muzyka podkreśla wyjątkowość tego dnia, sprawia, że gościom łza zakręci się w oku na ślubie, a podczas wesela będą bawić się wyśmienicie. Dlatego właśnie warto poświęcić czas i nie zdawać się na przypadek. Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec? Jaką muzykę grać na weselu? Poniżej przedstawiamy Wam garść muzycznych inspiracji.

Co warto wziąć pod uwagę, planując muzyczną oprawę ślubu i wesela? Na pewno warto wziąć pod uwagę narodowość gości, ich wiek, rodzaj motywu przewodniego wesela, upodobania muzyczne Państwa Młodych i gości itp. Dobierając właściwą muzykę będziecie mieli pewność, że goście na długo zapamiętają Wasze wesele.

MUZYCZNA OPRAWA ŚLUBU

Ślub jest wyjątkowym momentem w szczególności dla Państwa Młodych. Odpowiednio dobrana i zaplanowana muzyka porusza również dusze gości. Oto lista najchętniej wybieranych utworów:  

PIOSENKI NA PIERWSZY TANIEC

Pierwszy taniec jest najbardziej widowiskowym i wyczekiwanym tańcem Pary Młodej. To jest ten moment, kiedy oczy wszystkich gości skupione są właśnie na nich. Dlatego do pierwszego tańca warto wybrać utwór, który płynie prosto z serca Młodych. Niezależnie od tego, czy zdecydujcie się na zatańczenie skomplikowanego układu, czy też pójdziecie na żywioł - to jest Wasz moment. Pierwszy taniec wcale nie musi być poważny i stateczny - może być też niezwykle zmysłowy 🙂 pierwszy taniec A Wy jaki utwór wybraliście na swój pierwszy taniec?            

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.