Teraz ciąg dalszy tematu dla mężczyzn!

Czas na podjęcie odważnej decyzji w Twoim życiu? Sen z powiek spędza Ci myśl w jaki sposób  zadać to chyba najważniejsze w życiu pytanie? Chcesz aby ta chwile była zapamiętana przez Twoją kobietę na całe życie? Musisz się postarać aby to był wyjątkowy czas!

Przedstawimy tu kilka ciekawych propozycji, po których każda kobieta byłaby zachwycona.
Najważniejsze jest zbudowanie nastroju. Moment zaskoczenia jest jak najbardziej mile widziany! 🙂
Miejsce, które Was łączy, takie w którym się poznaliście może być właśnie tym sentymentalnym na tę ważna chwilę. Pomyśl co byłoby najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Jeśli macie wspólną pasję to warto to wykorzystać. Oboje lubicie piłkę nożną? Dlaczego nie miałbyś zrobić tego kroku właśnie na stadionie piłkarskim? Waszą pasją jest wspinaczka? Unieś się ponad ziemię i zrób to wisząc na linie obok niej. Połączyły Was narty? Zrób to na stoku w najmniej spodziewanym momencie.

Dobrze się przygotuj. Zaplanuj miejsce najbardziej sprzyjające, oczywiście nie zapomnij o pierścionku 🙂 Zastanów się co chcesz powiedzieć, w jaki sposób wyznać miłość ukochanej.

 Jeśli chcesz spróbować czegoś innego, porwij swą kobietę do samochodu i pojedźcie do innego miasta, zarezerwuj wcześniej hotel ze spa. Zrelaksujecie się wspólnie, bo przyznasz że Tobie również przed tą chwilą potrzebne będzie odprężenie 🙂 Jeżeli istnieje taka możliwość to zarezerwuj jackuzzi, saunę, czy restaurację. Tak abyście mogli zostać sami. Przygotuj nastrój i do dzieła!

 
Latem możesz zabrać swą kobietę na rejs statkiem, albo sam poprowadzić łódź. Pokazać swoje nowe umiejętności czym jeszcze bardziej zaplusujesz 🙂

 
Zorganizuj piknik z pięknym widokiem. Przygotuj coś smakowitego do jedzenia, zapakuj w plecak jeszcze dobre winko ( w tym wypadku jak najbardziej sprawdzą się plastikowe kieliszki 🙂 świece i bukiet polnych kwiatów też by się sprawdziły.

 

Twoja kobieta zawsze marzyła o zwierzaku? Może to jest idealny moment żeby jej takowy prezent sprawić? W tym wypadku nic nie zadziała tak wzruszająco na kobietę jak widok małego kotka albo szczeniaka. Przypnij do obroży pierścionek i czekaj na moment zaskoczenia!

 

Pomyśl czy ta chwila miałaby być tylko wzruszająca, czy też podnosząca adrenalinę. Jeśli oboje to lubicie to przemyśl czy nie chciałbyś Wam zafundować dodatkowego napięcia, przy wspólnym locie ze spadochronem czy chociażby locie balonem.

Lubicie hazard? Zaproś kobietę swych marzeń do Casyna. Umów się z krupierem, że będziecie grali w ruletkę i podczas z jednej z wygranych Twoja kobieta zamiast żetonów otrzyma pierścionek!

 


Decyzja należy do Ciebie! Jeśli zależy Ci na tej kobiecie – postaraj się! W końcu w tym momencie będzie decydować czy spędzi z Tobą resztę życia!
Pamiętaj aby mieć przy sobie aparat lub poproś kogoś z przyjaciół aby zrobił kilka zdjęć z ukrycia, zaskoczona mina partnerki, chwile wzruszenia- warto to uchwycić!

Pamiętaj jeszcze, że czeka Cię zapytanie o rękę rodziców swej już narzeczonej! Tu również nie można się skompromitować! Od początku trzeba dbać o dobre relacje z przyszłymi teściami 🙂

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, Event by Ev pomoże Ci wybrać odpowiednie miejsce i zorganizować wymarzone zaręczyny. W głowach mamy szereg pomysłów na taki dzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.