Ślub i wesele w plenerze – pięknie i nastrojowo!
20.06.2015 - to piękna data dla Eweliny i Karola, którzy tego dnia postanowili powiedzieć sobie "tak" i nie to sakramentalne 😉 ponieważ zdecydowali się na plenerowy ślub cywilny w Dworze Oliwskim. Pierwotnie miał to być ogród jednak mimo letniego miesiąca cały dzień padał deszcz! Ślub zrealizowaliśmy wykonując plan  B (drogie pary, mimo największego optymizmu zawsze należy go mieć 🙂 ) - Poniżej możecie ocenić efekt!

Z Eweliną i Karolem spotkaliśmy się na 1,5 ms-ca przed ślubem, sprawa nie należała do najprostszych, jednak zdecydowanie ułatwiło nam pracę, świadomość pary młodej tego czego oczekują od swojego, wesela, dokładnie wiedzieli jak mają wyglądać dekoracje, jakie menu chcieliby zaserwować gościom i czy ma  być zespół czy Dj 🙂 Podsumowując miało być prosto i elegancko z nutką wytworności, nie miało być zbędnych atrakcji, przerywników i przaśności.

Samo wesele odbyło się w namiocie bankietowym z transparentnym dachem, namiot położony nieco wyżej idealne pozwalał na podziwianie ogrodu w którym się znajdował. Dekoracje były połączeniem złamanej bieli pudrowego różu i szarości. Użyte kwiaty w przewadze to lilie, róże i angielska odmiana róż David Austin. Podczas przygotowywania projektu dużą uwagę zwróciliśmy na światło, chcieliśmy aby namiot zmieniał się w środku z każdą porą dnia.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 🙂

Musicie przyznać, że para wyglądała oszałamiająco?

Fotografia: http://bwphotography.pl/ Namiot: www.weddingtent.pl   Miejsce: Dwór Oliwski Koordynacja: Iwona Przybojewska Stylizacja i projekt: https://eventbyev.pl  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.