Długo kazałam Wam czekać na publikację sesji jednak już jest !

Piękny zakątek Trójmiasta, unikatowe detale i zaangażowane osoby z ogromną pasją to w zasadzie mój przepis na udaną sesję ślubną 🙂 Dlatego w tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim za udział, chęć współpracy i udostępnienie swojego czasu w zwariowanym okresie sezonu ślubnego!

Jest wiele elementów, które chciałabym opisać dlatego podzielę wpis na dwie części tak aby zachować jakiś porządek 🙂 Dziś opiszę elementy organizacji i podzielę się inspiracją,  a w części II pozwolę sobie nakreślić kilka słów o każdym kto wziął udział w sesji.

Tak jak wspomniałam sesja odbyła się w zwariowanym dla wszystkich czasie mimo, że planowana  była od kilku miesięcy 🙂 Pierwszym założeniem  było to aby była bardzo lekka, nieprzerysowana, zgodna z naturą - i te słowa stały się kluczem. Wybierając osoby do współpracy chciałam, a raczej chcieliśmy ( tu wspominam fotografów Jacka i Kasię- ostatecznie odpowiedzialnych za efekt końcowy zdjęć)  aby każda z zaproszonych osób wyróżniała się przede wszystkim pasją do tego co robi oraz aby elementy, które prezentują wpisywały się w konwencję i pasowały do tylu reprezentowanego przez nasze firmy.

Moją inspiracją okazał się miód. Dlaczego? Ponieważ ma piękny kolor i swój naturalny połysk, jest słodki i kojarzy się z miodowym miesiącem, jest naturalny i nie znam osoby, która go nie lubi 🙂 !
Piękne miodowe odcienie łudząco przypominają kolory bursztynu dlatego postanowiłam i jego wykorzystać w tej sesji, jeśli nie możecie wyobrazić sobie panny młodej w koli z bursztynu zaraz przybliżymy to wyobrażenie 🙂

Aby dopracować szczegóły sesji jeździliśmy w poszukiwaniu w różne miejsca, miód pochodzi z kaszubskiej pasieki, bursztyn z galerii położonej w zakątku nadmorskiego miasteczka. Meble inspirowane miodem? To też udało się zorganizować! Torty wybraliśmy nie z sieciowej cukierni, a specjalne, naturalne  i wegańskie wypieki (przepyszne!). Suknia ślubna pochodzi z kameralnego atelier, a świece ręcznie robione z gdyńskiej pracowni. Oczywiście całość dopełnia modelka o pięknych miodowych włosach i specjalnie zamówione bursztynowe tulipany.
Mam nadzieję, że sesja będzie inspiracją dla par, które są na etapie projektowania wizji swojego ślubu 🙂 Zapraszam do obejrzenia i wyrażenia swojej opinii ! 🙂

 

 
  
i zapowiedź części drugiej 🙂
 
 
 
Biżuteria : Galeria Sztuki WilArt, proj. Małgorzata Wąsowska/ www.galeirajurata.pl
Fotografia: Jacek & Kasia Siwko/ www.jaceksiwko.com
Kwiaty i dekoracja: Pracownia dekoratorska Event By Ev/ www.eventbyev.pl
Makijaż & fryzura: Kelo Design / www.kelo-desing.com
Meble: Adam Stadnik – Salon Divadolo  / www.divadlo.pl
Modelka: Beata Świątczak
Papeteria: Hello Prints . www.helloprints.pl
Suknia ślubna: Suknie Marzeń / www.sukniemarzen.pl
Stylizacja: Iwona Przybojewska- Wedding Planner / www.eventbyev.pl
 
 
Świece: Świece Ręcznie Robione „ I Coś” / ul. Abrahama 8 Gdynia
 
Torty: Agnieszka Sierac / Fukafe
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.