Dokładnie miesiąc temu o tej porze, byliśmy w trakcie przygotowań do Sylwestrowej nocy w Sofitel Grand Sopot. Piękny hotel, piękny Sopot i wyjątkowa noc, to właśnie tu goście mogli poczuć się jak w gorącym kraju na odległym kontynencie Ameryki Południowej, bowiem do Sofitelu zawitała Brazylia!
Organizując oprawę tej wyjątkowej nocy chcieliśmy aby przybyli goście tu w Sopocie poczuli odrobinę brazylijskiej fiesty. Gości witały brazylijki uwodzące swym wdziękiem i urodą, do tańca porywał latynoski band, a podczas uroczystości chętni mogli podszkolić umiejętności taneczne z tancerkami samby! Oprócz licznych atrakcji dla ducha i ciała nie można było zapomnieć o przyjemności dla podniebienia i tu o gości zadbał Szef kuchni serwując m.in.: poliki wołowe marynowane w brazylijskiej wódce Cachaca, podane z wykwintnymi dodatkami, oprócz tego królowały dania z dodatkiem tropikalnych owoców, orzechów! Pysznie i południowo!
Oprawa dekoracyjna była zaprojektowana na bazie połączenia kolorów: kobaltowego, szmaragdowej zieleni i żółtego oraz nawiązując do motywów pojawiających się w strojach tancerek- piór i brokatu! Stoły ozdabiały podświetlane wazony, kolorowe kompozycje kwiatowe, brokatowe numerki, świece i inne dodatki. Z barwnej brazylijskiej fiesty postanowiliśmy wyłuskać magię kolorów  i  dodatków dodając przy tym szczyptę naszej ukochanej elegancji 🙂
Zatem zapraszam na relację z "Grand Samba Fiesta 2014" !!!
Sylwestrowe menu

Dekoracja stołów

Pawie pióra w dekoracjiPodświetlane wazony z brokatowymi bombkamiEleganckie kokardy na krzesła

Pompony w dekoracji na sali

Dekoracja sufitu

Neon świetlny Samba Fiesta
Próba przed występem Poczuliście się odrobinę jak w Brazylii ?? 🙂Hotel: Sofitel Grand Sopot   
Zdjęcia: Agnieszka Potocka, Przemysław Potocki/ www.subobiektywna.pl
Projekt i stylizacja: Iwona Przybojewska
Organizacja: www.eventbyev.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.