Jest żywy, wyrafinowany i luksusowy! Pantone, od 50 lat wiodący na świecie ekspert od kolorów za KOLOR ROKU 2013 uznał olśniewający zielony szmaragd. O ile zeszłoroczny Tangerine Tango dostarczał zastrzyk energii, w tym roku, kolor  Emerald dostarcza harmonii i równowagi. Od starożytności ten luksusowy i wyrafinowany kolor reprezentował bogactwo, dobrobyt i energię.  Szmaragd bowiem ma za zadanie błyszczeć i fascynować... symbolicznie przynosi poczucie jasności, odnowienia i odmłodzenia, które jest tak ważne w dzisiejszym skomplikowanym świecie.Są to wszystkie powody, dla których kolor Pantone sprawdzi się doskonale jako ślubna paleta barw. Kolor jest intensywny i rzucający się w oczy dlatego doskonale sprawdzi się jako akcent w dodatkach do strojów ślubnych. Wyobraź sobie np. piękne buty w tym kolorze, biżuterię i krawat dla Twojego wybranka.
 
Panie biorące ślub cywilny mogą wykorzystać ten zjawiskowy kolor w swojej sukni ślubnej.
A może druhny wystąpią w tym kolorze?
Ten ddcień zieleni można również z powodzeniem zastosować do dekoracji sali weselnej. Cudownie podświetlony stół pary młodej.
Szmaragdowe zaproszenia i dekoracje kwiatowe. Kolor szmaragdowy jest idealnym uzupełnieniem do innych kolorów: czerwieni, różu i bakłażana znakomicie również łączy się z motywem pawiego pióra w, którym występuje jako naturalna paleta barw.
Panie, nadszedł czas, aby błyszczeć! Dodaj odrobinę luksusu i wyrafinowania do swojego nadchodzącego ślubu! A Wy z jakim kolorem połączyły byście piekny szmaragd?

5 Komentarze

 • Anonimowy Napisane 2013-01-25 13:25

  Szmaragd i krystaliczna biel- pięknie!

 • Anonimowy Napisane 2013-01-26 12:57

  Piękny i elegancki kolor. Ślub i uroczystość weselna na tle tych barw to naprawdę rewelacyjny pomysł. Zainspirowała mnie Pani, dziękuję! 🙂

 • Iwona P. Napisane 2013-01-26 13:01

  To prawda- ten odcień jest bardzo elegancki! Zapraszam do śledzenia kolejnych nowości oraz wzięcia udziału w planowanym konkursie, który już niebawem ogłosimy. Zdradzę, że 1 z nagród związana jest z dekoracją ślubno-weselną 🙂

 • Anonimowy Napisane 2013-01-27 12:12

  Bardzo chętnię:) Pozdrawiam serdecznie!

 • Anonimowy Napisane 2013-02-03 21:33

  Szmaragd z czernią bądź złotem.
  Mieliśmy w planach mieć szmaragdowe detal:) Skoro to kolor 2013 r. mam nadzieję, że nie będziemy mieli problemu z ich znalezieniem.
  Magic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.