Nareszcie nadszedł czas, że ślubne przygotowania i zachwyty będą skupiały się nie tylko wyłącznie na pannie młodej ! Owszem jej blask może przyćmić nie jedną rzecz w tym dniu, ale bardzo ważne jest to aby pan młody był również obsypywany komplementami i prezentował się równie idealnie co jego żona.Dobór wszystkich elementów może spędzać sen z powiek, więc dla tych, którzy nie wiedzą kompletnie od czego się zabrać proponujemy skorzystanie z usług stylistki ślubnej, ona pomoże w doborze wszystkich dodatków, a nawet wybierze się z parą młodą na zakupy !

Jeśli będziecie jednak chcieli sami się do tego zabrać proponujemy zapoznać się z poniższymi wskazówkami:

1. Styl ślubu - wybierając stylizację zaczynamy od doboru rodzaj garnituru ( klasyczny, smoking, frak, nowoczesny), wszystko jest zależne od miejsca i charakteru gdzie odbędzie się ślub i wesele. O ile klasyczny sprawdzi się praktycznie wszędzie o tyle pan młody nie koniecznie komfortowo będzie się czuł np. we fraku podczas rustykalnego wesela. I tak samo może być jeśli zdecyduje się na styl casualowy, a ślub i wesele będzie w niezwykle wytwornym i eleganckim miejscu.

2. Kolor - pamiętajcie o istnieniu innych kolorów niż czarny, dobierzcie kolorystykę odpowiednią do swojego typu urody, możecie też skusić się na połączenie dwóch kolorów- inny kolor marynarki, inny kolor spodni.

3. Konsultacja z przyszłą żoną - jako, że większość rzeczy panna młoda przeważnie ukrywa do ostatniego dnia, warto jednak wypytać o kilka szczegółów aby uniknąć nie odpowiednich wyborów, zapytaj o kolor sukni i kolorystykę wymarzonego bukietu ślubnego i dodatków. Po pierwsze, ułatwi do wybór Twoich dodatków, po drugie zyskasz w oczach wybranki jako zainteresowany i zaangażowany pan młody 🙂

4. Dodatki- strój ślubny to nie tylko garnitur i koszula ! Zaplanuj dobór dodatków: mucha czy krawat? Poszetka, przypinka ( pamiętaj aby była dopasowana do bukietu narzeczonej), spinki do mankietów, skarpetki, pasek, okulary, zegarek.
Ostatecznego szlifu doda odpowiednia fryzura i dobre perfumy !!! 


Panowie do dzieła! Jesteście jednym z głównych trendów tego sezonu i mam nadzieję, że nie zawiedziecie i  będziecie wyglądać zachwycająco!

A poniżej zamieszczamy kilka inspirujących stylizacji!


śródziemnomorska inspiracja

Stylowo i romantycznie

Sportowa elegancja


Klasyka

Rustykalna stylizacjaMacie już pomysł na swoją stylizację? Jestem bardzo ciekawa!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.