Renata i Tex

Dear Event by Ev!

You are an absolutely amazing wedding planner - always professional and passionate in everything you do! Your experience and expertise as a wedding planner made all of our wedding wishes come true and it was perfect wedding day.

You helped us make our wedding unique and one-of-a-kind. Our wedding was beautiful – both elegant and relaxed at the same time.

The exotic flowers, beautiful and very original decorations in the church and at the reception venue with the attention to small details were stunningly gorgeous. All your ideas and suggestions were exceptional.

Thank you for making things impossible possible - your help in negotiations of wedding menu was just priceless - even most fussy guests could find something for themselves all night. Yes, it was a very delicious wedding with both Polish and Australian delights – thank you!

All of our guests absolutely loved our wedding. Our hearts melt until now when we hear from our family and friends that it was the best wedding they have been to. It was the day and night full of surprises, great music, and entertaining for guests of all ages and from different countries.

And finally, all the subcontractors you helped us select was so awesome – without them, such a beautiful day would not be possible.

Thanks to you, we were both able to relax and fully enjoy the magic of our special day. We could spend quality time with our guests rather than worrying about the coordination.

This simple thank you note is an appreciation for everything you have done for us in the organisation of our perfect wedding day.

Event by Ev really makes the dreams come true – it was the best decision ever to choose you as an organiser and coordinator of our wedding day. Your service was worth every penny we have spent.

We truly recommend Event by Ev to all couple, especially international ones, who want to organise a prefect wedding day in Poland.

We wish you a lot of successes, many beautiful weddings and happy couples in the new upcoming wedding season.

Thank you! ❤ Dziekujemy! ❤
Renata & Tex

Ola i Łukasz

O skorzystaniu z pomocy organizatorki ślubnej zdecydowaliśmy wtedy, gdy okazało się, że planowanie własnego najważniejszego dnia nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Już na pierwszym spotkaniu, na którym Iwona zebrała szczegółowy wywiad co do naszych oczekiwań, wiedzieliśmy, że to jest strzał w dziesiątkę! Każde kolejne spotkanie i mail tylko nas w tym utwierdzały. Przede wszystkim Event by Ev to pełen profesjonalizm co do wszystkich detali związanych ze ślubem. Będąc z Iwoną na naszej sali byliśmy pełni podziwu o jakie ważne rzeczy pytała personel, na które my byśmy nigdy nie wpadli. Niesamowita dbałość o szczegóły, nie tylko przy dekoracjach sali i kościoła (które powalały), ale również na każdym etapie przygotowań.

Nie wiem jak Iwona to robi, ale nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Nawet wymyślne pomysły przyszłej panny młodej 😉 nie były dla niej żadnym problemem i za chwile dostawałam maila z wyszczególnionymi propozycjami. Przed samym ślubem była dla nas wielkim wsparciem i dzięki temu mogliśmy odpocząć i zrelaksować się, zamiast siedząc do nocy, dekorować salę czy wozić napoje.

Dzień ślubu, taki jak sobie wymarzyliśmy, był wynikiem ciężkiej pracy Event by Ev, wszystko dopracowane, piękne i zorganizowane. My mogliśmy oddać się zabawie, a Iwona wraz z Kasią jak nasz osobisty "anioł stróż" czuwały, żeby wszystko przebiegało pomyślnie i zgodnie z planem, od wejścia do kościoła do ostatniego gościa na parkiecie 🙂

Dziękujemy i polecamy wszystkim z całego serca !

Ola i Łukasz

Paulina i Krystian

Eliza i Jorge

Małgosia & Tomek

Nie mamy słów aby opisać całe wsparcie które otrzymaliśmy od Ciebie, Iwono.
To był najpiękniejszy dzień naszego wspólnego (dotychczas) życia. Całą ta magia była też Twoim dziełem.

Nie szukaliśmy wedding plannera. Przez przypadek zobaczyliśmy starą szopę, która na zdjęciach została przemieniona w istny cud. Pomyśleliśmy, że ten kto to zrobił ma FACH w ręku. I tak było. Masz to coś, co sprawia, że jeszcze raz zaprosilibyśmy Cię do współpracy:

=> profesjonalizm w każdym detalu,

=> twórczość w każdej postaci,

=> komunikatywność na wysokim poziomie,

=> serce, które wkładasz w każdy detal.

Dla nas nasz ślub był lekki i przyjemny - wszystkie formalne sprawy, umowy, poszukiwania przejęłaś na siebie, co pozwoliło nam cieszyć się od strony emocjonalnej tym pięknym wydarzeniem.

Jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jesteśmy wdzięczni Ci zapewne do końca życia za takie wsparcie i ... bliskość, która nam podarowałaś. Mamy nadzieję, że nasza znajomość będzie trwać dalej.

A tymczasem zastanawiamy się nad kolejną imprezą, co by Cię zaangażować, bo praca z Tobą to przyjemność i zabawa!

Gosia & Tomek

Madeleine & Anton

When we started to make plans for our wedding, we knew from the very beginning that time was going to be tight. We planned on having our wedding the same week as our university graduation and our international move home to Sweden, a single one of these projects by itself would be a very time consuming task, not to mention that none of us had ever planned a wedding. We were going to need some help and started looking for a wedding planner, and before long we found one that suited us perfectly!

Venue, cake, photographers and menu... Thanks to Event by Ev gentle reminders of decisions to be made during the busy months, our vision slowly grew into reality. Throughout the process Iwona was very understanding in the regards of our lack of time but somehow made us make progress. Sooner than we expected the day arrived, and I have to say it was SO nice to have someone in charge. We barley had to think about the schedule, everything just happened smoothly and seamlessly. The amazing decorations just appeared, seemingly within a few hours.
Honestly we couldn’t have done it without our wedding planner!!!

I would recommend Event by Ev to any couple who wants a gorgeous and (as far as possible) stress-free wedding day!

Best regards
Madeleine and Anton Chamera

Ludwika i Jakub

Jeśli ktoś mieszka za granicą- tak jak my, a chciałby zorganizować ślub w Polsce i zastanawia się czy warto w taką usługę zainwestować to nie ma nad czym się zastanawiać!
WARTO!
Może nie jest to tak odczuwalne w pierwszych fazach organizacji ślubu bo wiadomo, że zaproszenia można wybrać i zamówić przez internet, fotograf i DJ to też łatwizna- o ile nasi wybrańcy mają jeszcze wolne terminy... Jednak najbardziej doceniamy współprace z wedding plenerem dopiero pod sam koniec. Kiedy zostało nam kilka dni do wesela a my nie pomyśleliśmy jeszcze o tym czy o tamtym. Pamiętam jak te kilka dni przed, spanikowani razem z mężem spojrzeliśmy sobie w oczy i uśmiechnięci powiedzieliśmy..."ufff dobrze, że mamy Iwonę ona już dawno się tym zajęła" 😀
Dzięki takiej osobie możemy w pełni cieszyć się najważniejszym dniem w naszym życiu! Nie przejmując się czy organista dostał swoją kopertę, że dostawa tortu się chyba spóźnia, albo że foto-budka zaraz się zwija i trzeba się z nimi szybko rozliczyć.
Dzień ślubu to czas relaksu i refleksji a nie latania po mieście po kwiaty czy ciasto. Nie musimy angażować rodziny czy znajomych do pomocy. Oni mogą z nami cieszyć tym dniem i spokojnie przygotowywać do ceremonii.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi Event by Ev za pomoc w organizacji naszego ślubu i wesela. Jednak największe podziękowania należą się nieocenionej Iwonce, która oprócz organizacji całego zaplecza imprezy była przy nas w dniu ceremonii. To dzięki niej mogliśmy się czuć spokojni i zrelaksowani przez cały dzień ślubu aż do końca poprawin. Wiedzieliśmy, że wszystko jest pod kontrolą i w najlepszych rękach!

Jeszcze raz, DZIĘKUJEMY!!!

L&K

Ludwika i Jakub
Jacek i Emma

We are a Swedish-Polish couple living in Switzerland and got married in Sopot. Without Iwona’s support and engagement it would have been impossible for us to organise our wedding for 150 people, mostly coming from abroad.

We started working with Iwona approximately 10 months before our wedding and were really glad that we had her as our onsite contact person during that time.

We got to know Iwona as a very reliable person with great organizational and multi-tasking skills. She has a very patient personality and does prioritize the right thing at the right time. Iwona did understand our vision and wishes very well and was always there to give the right suggestion and advice. In addition, Iwona does have a wide professional network (e.g. caterer, decorator, make-up artist) that proofed to be very useful for us.

Thank you dear Iwona, for making our wedding such a great and memorable day!

Emma & Jacek

Jacek i Emma Szwedzko – polskie wesele w Operze Leśnej
Asia & Tomek

Drogie Panie , chcecie mieć ślub niczym z bajki? To skorzystajcie z usług Pani Iwony Przybojewskiej 🙂 Zalety to: pełen profesjonalizm, stały kontakt telefoniczny oraz mailowy, wyczucie smaku i gustu, Pani Iwona zna najnowsze trendy jakie panują na rynku, fachowe doradztwo, praktycznie wszystkie życzenia oraz marzenia Pani Iwona jest w stanie spełnić (nawet fioletowe tulipany w sierpniu 😉 ) W dzień ślubu nie musiałam się o nic martwić, bo Pani Iwona była obok i zawsze służyła pomocą Wady: NIE MA 🙂 Także Zdecydowanie i z czystym sumieniem POLECAM i na pewno jeszcze skorzystamy z usług firmy Event By Ev.

Asia & TomekRustykalny ślub i wesele w plenerze
Ola & Paweł

REWELACJA!! Miałam przyjemność współpracować z Event By Ev, którą poprosiłam

o dekoracje weselne w stylu marynarskim. Pani Iwona, jest niezwykle rzetelną, kompetentną i bardzo kreatywną osobą. Współpraca od początku przebiegała idealnie - od przedstawionej oferty po efekt końcowy. P. Iwona słuchała wszelkich moich sugestii, wszystko wyszło tak jak sobie wyobraziłam. Mimo trudności na jakie napotkała P. Iwona przy strojeniu sali ( właścicielka pozwoliła dekorować sale na 2 godziny przed weselem!) sprostała wyzwaniu w 101%. Ta firma to perła na rynku. Żadnych problemów, świetny kontakt, żadnych ukrytych kosztów. Wszystko tak jak być powinno. Mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze okazję współpracować. Dziękuję Pani Iwono - Dzięki Pani, mieliśmy niezapomniany ślub i wesele 🙂

Aleksandra and Paweł Rutka.

Ola & Paweł
Magda & Arkadiusz

Na wstępie warto zaznaczyć, że Pani Iwona to bardzo kreatywna profesjonalistka z prawdziwą pasją! Powierzenie organizacji wymarzonych zaręczyn właśnie jej było strzałem w dziesiątkę! Współpraca była przyjemnością, mimo że kontaktowaliśmy się jedynie mailowo, zaplanowaliśmy zaręczyny nad morzem, a mieszkam we Wrocławiu. Pani Iwona dopracowała każdy szczegół mojego pomysłu od idealnego miejsca (plaża niemalże na wyłączność), taksi, która zawiozła nas w odpowiednie miejsce po pamiątkowe muszelki z naszymi inicjałami! Zamówiła nawet piękną pogodę 😀 ! Ponadto opracowała jeszcze plan B i plan C w razie różnych ewentualności, cale szczęście nie były potrzebne 🙂 Wszystko dopięte na ostatni guzik, narzeczona kompletnie zaskoczona, ostateczny efekt jak scena z filmu! Podsumowując: współpraca, zaangażowanie i wykonanie na 5 z plusem!

Magda & ArkadiuszZaręczyny na plaży
Magda & Richard

Nie mogłabym sobie wymarzyć piękniejszego dnia, pani Iwona była niesamowicie zorganizowana, pomocna i cierpliwa. Nasze najmniejsze zachcianki zostawały spełniana w mgnieniu oka. Goście byli zachwyceni wystrojem sali oraz profesjonalnym podejściem pani Iwony. Na pewno skorzystamy z usług z Event by ev ponownie w niedalekiej przyszłości.

Magda & Richard

Wesele pierwsza klasa. Rewelacyjnie przygotowane. Wszystko dopięte na ostatni guzik.Pani Iwona spisała się obłędnie 🙂

Świadkowa- Kamila.

Magda & RichardEnglish wedding in Parisian style
Viola & Paul

Iwonko , chcielibyśmy Ci podziękować z całego serca za organizację naszego ślubu, wesela i poprawin. Dzięki Tobie nasz wyjątkowy dzień był idealny pod każdym względem 🙂 ! Wszyscy nasi goście i z Polski i ze Szkocji wyjechali ze wspaniałymi wspomnieniami i niezapomnianymi wrażeniami. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem Twojej pracy- profesjonalizm w każdym calu, fantastyczna atmosfera i uśmiech, który dodawał mi otuchy w trudnych momentach. Co tu dużo mówić - Iwonka jesteś najlepsza !!! Polecam firmę Event by ev każdemu kto pragnie zorganizować przyjęcie. Wszystkim przyszłym klientom firmy życzę tak wspaniałej współpracy i cudownego wesela jakim było nasze! Pozdrawiamy serdecznie Ciebie i Paulinę i jeszcze raz dziękujemy.

Viola & Paul.

Viola & PaulWedding week in Poland
Marta i Henrik

Nie wyobrażamy sobie naszego wspaniałego dnia bez pomocy Iwony i zaangażowania jej zespołu w przygotowania do naszego wesela. Wszystko było idealnie przygotowane i najważniejsze było to, ze wiedzieliśmy tego dnia, ze możemy skupić się na naszych emocjach i przeżyciach z najbliższymi, nie martwiąc się o żaden szczegół, gdyż wszystko było w najlepszych rękach zespołu EventbyEv. Iwonka dziękujemy za to, że sprawiłaś aby ten dzień był porostu tak idealny!

Marta i Henryk

Marta i Henrik Wesele w Grand Hotelu
Carolina i Maciej

To miał być wyjątkowy dzień we wspaniałym miejscu z bliskimi nam osobami. To wszystko nam się spełniło dzięki wspaniałej organizacji  wspaniałej osoby jaką jest Iwona. Mieszkamy w Niemczech i bardzo chcieliśmy mieć ślub w Polsce, lecz na odległość  nie byliśmy w stanie sami nic załatwić nie mówiąc już o organizacji wesela. Wystarczyły nam dwa spotkania, żeby Iwona świetnie trafiła w nasz gust i oczekiwania. W pełni zaufaliśmy Iwonie i firmie Event By EV. Po pierwszej rozmowie zauważyliśmy profesjonalizm i duże serce wkładane w wykonywaną pracę. Wiedzieliśmy na jakim poziomie możemy spodziewać się wykonania dekoracji ale to, co zobaczyliśmy po wejściu do kościoła, a później do sali weselnej znacznie przerosło nasze oczekiwana. Wszystko co wykonali było na najwyższym poziomie, nie było dla niej pytania, na które nie znałaby odpowiedzi ani problemu nie do rozwiązania. Jest to sympatyczna i przede wszystkim bardzo cierpliwa osoba, na której zawsze mogliśmy polegać. Sprawdziła się jako nasza konsultantka i organizatorka w 100%.  Przebieg wesela przerósł również nasze oczekiwania i dzięki firmie Event By EV mogliśmy zapomnieć o stresie związanym z całym przygotowaniem. Nie musieliśmy tak naprawdę o nic się martwić.  Dziękujemy z całego serca i życzymy samych sukcesów.

Carolina i Maciej 26.09.2015
Kasia i Krzysztof

Poczynania w biznesie i piękne realizacje ślubne obserwowałam na Facebook'u Event by Ev od początku ich istnienia, wierząc że kiedyś jak przyjdzie mój czas będę mogła oddać się w ich ręce! I stało się! Współpraca z Iwoną zaczęła się od spotkania na rok przed planowaną uroczystością. Tak naprawdę mieliśmy tylko datę i naszą wizję żeglarskiego wesela. Pierwsza rozmowa trwała ponad trzy godziny! Od razu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiednią osobę. Iwona była bardzo dobrze przygotowana oraz wyczuwaliśmy doskonałą znajomość rynku. Wysłuchała naszej wizji wesela, podsunęła swoje pomysły, zaproponowała podwykonawców. Wszystko w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. O pewnych rzeczach sami na pewno byśmy nie pomyśleli! Potem oczywiście były inne spotkania, uzgodnienia wszystkich szczegółów, a także cierpliwe odpowiedzi na milion naszych pytań pojawiających się podczas planowania uroczystości. Wspaniale było mieć w ciągłym zasięgu osobę, która rozwieje nasze wątpliwości, np. Czy sala nie będzie za duża? Jak rozstawić stoły, a gdzie tablicę dla gości?

Doszła oczywiście jeszcze kwestia dekoracji w stylu żeglarskim. Wiemy, że p. Iwona wykonywała wcześniej tematyczne wesela. Zastanawialiśmy się, czy nie będzie to oklepane? Czy nie będzie to kopia wcześniejszych uroczystości? Ani jedna z tych wątpliwości się nie potwierdziła. Nasze żeglarskie dekoracje były jedyne w swoim rodzaju, wykorzystaliśmy węzły żeglarskie, które pojawiały się począwszy od zaproszeń, po piękne wykończenia kielichów ze świecami. Wszystko tworzyło przepiękną całość i zyskało wielkie uznanie gości. Firmę Event By Ev polecamy każdemu, kto chce mieć perfekcyjny i nietuzinkowy ślub! Pełen profesjonalizm, dbanie o każdy szczegół, kreatywność, duże pokłady cierpliwości i stały kontakt to cechy wyróżniające Iwonę i zespół Event by Ev.

Dzięki niej 11.04.2015 był spełnieniem naszych marzeń.

Iwono! Dziękujemy Ci bardzo!  Kasia i Krzysiek

Kasia i Krzysztof Żeglarskie wesele
Ela & Piotr

Ona z Lublina , on ze Złotoryji koło Wrocławia .... Gdzie  zrobić  ślub?? Połowa  drogi  Łódź .... hmm... odpada, na wakacjach w Jastarni  wpadliśmy na pomysł  pobierzmy się  tutaj i dzięki  Bożej przychylności  albo naszemu  szczęściu  trafiliśmy  na p. Iwonkę, bez niej zorganizowanie  tej uroczystości nie byłoby rozwiązaniem jakże niesztampowym i pełnym polotu, serdecznie polecamy każdej  parze  mieć  taką  osobę, zarówno  tym z zagranicy  jak i na miejscu, p. Iwonka  jest  oazą  spokoju  jakże cenną  w tych  stresujących  przygotowaniach  przed  weselem,  osoba  bardzo  kompetentna z dużą dozą wyczucia stylu i smaku, dzięki temu nasi Goście byli pełni podziwu  organizacji  oraz jakości  wesela. .. Dzięki  tej drobnej, życzliwej  i notorycznie  uśmiechniętej  kobitce  takie  opresje  jak  wypadek  podczas podpisywania  dokumentów w kościele kiedy  spadło nam pióro atramentowe  na moją  śnieżno  białą  sukienkę i powstały  granatowe  plamy,  były  niczym  dzięki  szybkiej  i dyskretnej  reakcji.... Było  mnóstwo  sytuacji podobnych  z których  wyszliśmy obronną ręką  dzięki p .Iwonce bez stresu i uszczerbku na naszej uroczystości  aby ten dzień  był  dla nas wyjątkowy  i   między innymi dzięki temu  mogliśmy się bawić szampańsko na naszym weselu 🙂  Dziękujemy  za wszystko,  przede wszystkim za piękne  wesele  którego nie zapomnimy nigdy  🙂

Państwo  Bandurak  😉 🙂

Ela & Piotr Plażowe wesele i elegancki ślub w Jastarni
Anna & Keith

Review of wedding planning by Event by ev. We were getting married late June 2014 and I truly doubt this wedding would be so amazing without involvement and efforts of Iwona Przybojewska. Firstly we hired different agency but month before the wedding

I still could get answers on my questions and I had to chase for everything. Therefore we decided to switch and asked Event by ev to coordinate our whole wedding starting from decorations to supervision during the event. We realised that this is big job considering the time left to the wedding however Iwona accepted the challenge.

We could not ask for better person to help us organise this event. Very involved, intuitive, committed, professional, calm. She brought all of our ideas to life. We cannot say enough great things about Iwona and her company and thank them enough. If you hire her I promise you will not be let down and you will actually get to enjoy your special day instead of stressing over it. Anna & Keith

Anna & KeithIrish wedding reception
Gosia & Pieter

Najlepszy Wedding Planner na pomorskie!

Z całego serca polecamy usługi Pani Iwony! Mieszkamy w Belgii i marzyliśmy o weselu  w Polsce. Bardzo szybko zdaliśmy sobie sprawę z tego,  ile szczegółów jest do załatwienia.nigdy by się nam nie udało bez pomocy Pani Iwony, która jest niesamowicie pomocna i kreatywna. Dzięki niej mieliśmy ślub naszych marzeń. Dziękujemy Ci serdecznie!!!

Gosia i Pieter.

Gosia & Pieter polsko- belgijski ślub i wesel w stylu bochemian chic
Katarzyna

Szczerze polecam współpracę z Event By Ev. Profesjonalizm, fachowa porada oraz indywidualne podejście do klienta to bez wątpienia właściwe określenie dla tej firmy. Pani Iwonko - niesamowity zmysł organizacyjny i podejście do klienta. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Katarzyna„50-urodziny” Firma Tao Tao
Sofitel Grand Sopot

Współpraca z firmą Event By Ev przy dekoracji sali balowej to czysta przyjemność.

Obsługa jest bardzo profesjonalna, elastyczna i pozytywnie  nastawiona do wyzwań, nawet jeśli coś musi być wykonane w trybie pilnym pod wielką presją.

Serdecznie polecam, Joanna Błaszczak, Sofitel Grand Sopot.

Sofitel Grand Sopot20.04.2013r., 31.12.2013r.
Agnieszka & Artur

Firma EVENT BY EV wykonując kompleksową dekorację weselną wykazała się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Efekty pracy spełniły wszystkie nasze wymagania. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, na wysokim poziomie i w pełni profesjonalnie. Wszelkie zmiany zostawały w szybki sposób zastąpione nowymi rozwiązaniami. Wkład Pani Iwony Przybojewskiej w pracę jest zaskakujący po czym widać efekty „anielskiego wesela”. Rekomenduję firmę EVENT BY EV jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do działania i naprawdę godną polecenia!

Agnieszka & ArturWesele last minute
Iwona

Na zlecenie organizacji moich urodzin zdecydowałam się tydzień przed planowanym Party, czyli na tzw. ostatni dzwonek 😉 To, że wybrałam firmę Event By Ev było strzałem
w dziesiątkę. Na początku została mi przedstawiona szczegółowa oferta propozycji
i pomysłów zgodna z moimi oczekiwaniami. Kiedy już zdecydowałam się na konkretną formę, wszystko było zorganizowane i poprowadzone perfekcyjnie z dbałością o najmniejsze szczegóły, a ja nie musiałam się o nic martwić i stresować. Zarówno Goście jak i ja bawiliśmy się rewelacyjnie do białego rana. Długo będę pamiętać te moje urodziny i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomysłów i pomocy Event By Ev. POLECAM WSZYSTKIM!!!

IwonaNiezapomniane urodziny!!!