8 absolutnych hitów na ślub i wesele
Poniedziałek dla niektórych leniwy i ciężki dzień w pracy, dla nas wręcz przeciwnie – rozpiera nas energia i chęć do działania, zwłaszcza jak patrzymy na trendy na nadchodzące miesiące! Poniżej przygotowaliśmy listę najciekawszych pomysłów jakie wpisują się w tegoroczną modę ślubną i weselną. Cieszymy się i jednocześnie nie możemy doczekać by wdrożyć niektóre z nich podczas realizowanych przez nas wydarzeń.
 
Koktajl  w plenerze
 
Z sal przenosimy się na świeże powietrze - moda na wesela w plenerze trwa nieprzerwanie, a do tego dołączają jeszcze koktajle w ogrodzie. Kiedy organizujemy taki koktajl? Tuż po ceremonii ślubu, a przed weselem – to idealny moment aby zorganizować życzenia, zdjęcie grupowe i mini sesję zdjęciową z parą młodą. Przy lampce aperitifu goście będą mieli okazję się poznać i rozpocząć dobrą zabawę.
 
fot. subobiektywna.pl
 
Stoły ślubne
 
Były stoły prostokątne, były okrągłe lecz w tym roku bardzo modne ustawienie to połączenie krótkich stołów prostokątnych wraz z okrągłymi, zyskamy tzw. ustawienie królewskie, przy takim ustawieniu musimy pamiętać koniecznie o pięknych kompozycjach kwiatowych inaczej nie uzyskamy pożądanego efektu.
 
 
 
Kolory
 
Romantyczne pastele: brudny róż, przygaszona lilia, która w połączeniu z bielą prezentuje się bardzo elegancko, delikatne cappuccino to kontynuacja trendu z lat ubiegłych. Niemniej jednak w roku 2016 będziemy mogli tę delikatność przełamywać kontrastowymi elementami, pojawi się np. rockowy czarny czy też ciemny, morski granat. Więcej o kolorach pisaliśmy tutaj.
 
 
Dj + muzyka na żywo
 
W 2016 roku szykuje nam się niejedno wesele podczas którego DJ będzie grał w połączeniu z muzyką na żywo graną przez saksofon czy pięknym wokalem. Ten duet to alternatywa dla par które wahają się między dj’em, a muzyką graną na żywo.
 
 
Dron
 
Ujęcia z perspektywy lotu ptaka na pewno uatrakcyjnią wcześniejsze „sztampowe” materiały filmowe. Ponadto, firmy prześcigają się w oryginalności prezentowanych realizacji między innymi właśnie poprzez niezwykłe ujęcia i zbliżenia oraz przygotowywanie krótkich filmów w formie trailerów czy teledysków.
   
Food truck
 
Jeśli planujecie niekonwencjonalne wesele to ten oryginalny i nietypowy pomysł jest dla Was i na pewno sprawi, że Wasi goście będą zachwyceni. Food truck może być atrakcją weselną jak i ciekawym rozwiązaniem na zorganizowanie poprawin np. w formie pikniku na świeżym powietrzu.
 
Torty z sera
 
Hitem roku 2015 były torty bez polewy i lukru tzw. naked  cake, a hitem roku 2016 będą… torty z sera! Dobór serów, dekoracja a także podanie to już zdecydowanie wyższa szkoła dlatego warto przemyśleć ten oryginalny i absolutnie odważny pomysł, ponieważ nie każdemu może on przypaść do gustu.
 
 
Wedding planner
 
Niezmiernie cieszy nas rosnąca popularność naszej profesji. Oprócz panującej mody pragniemy również zwrócić uwagę na idące korzyści z zatrudnienia wedding planera, jakimi na pewno będą: oszczędność czasu i nerwów, baza najlepszych i sprawdzonych usługodawców, pilnowanie budżetu, kreatywność, dbałość o każdy detal i szczegół, a przede wszystkim wedding planer zawsze w zanadrzu ma jeszcze plan B i C 😉
fot. subobiektywna.pl
 Który z punktów wybralibyście na swoje wesele?
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.