Kolorowe wesela – trendy ślubne
Drodzy, kto z Was bierze ślub w 2016?
Jeśli nie macie pomysłu na kolor przewodni Waszego wesela przedstawiamy Wam najmodniejsze kolory wiosna-lato tego roku!  Niedawno ogłoszone przez Instytut Pantone. Instytut Pantone to słynna korporacja, która zajmuje się identyfikacją kolorów – wszyscy szanujący się projektanci uwzględnili poniższą listę kolorów w swoich kolekcjach. Wybór oczywiście nie jest przypadkowy bo zainspirowany współczesną sztuką.   Jesteśmy ciekawi, czy któraś z Was zainspiruje się poniższą listą?
Dwie pierwsze propozycje okrzyknięto kolorami roku, po raz pierwszy wybrano dwa kolory, więc idealnie sprawdzą się razem w zestawieniu.
Rose Quartz – brudny róż, naszym zdaniem idealny kolor na ślub i wesele. Delikatny, spokojny i kobiecy !
 
Serenity – kolor nieba, delikatnie przybrudzony delikatny, świeży niebieski to bardzo częsty gość na weselach zwłaszcza w plażowych dekoracjach.  
Snorkel Blue – głęboki oceaniczny granat, idealnie sprawdzi się w parze z bursztynem. Dla nas to piękna kompozycja dla tematyki morskiej i marynistycznego motywu przewodniego lub sam na bardzo eleganckich weselach. 
Buttercup – przygaszony żółty: delikatny i słoneczny – pięknie będzie się komponował na sierpniowych weselach.
 
 
Limpet Shell – kolejny odcień palety niebieskości - jasny turkus jak zawsze zachwyca swoją lekkością i oryginalnością.
 
7 Lilac Gray – szary fiolet, bardzo dostojny i elegancki kolo. Na pewno nie jest to bardzo popularny kolor, naszym zdaniem idealny na zimowe stylizacje.  
Iced Coffee – delikatny brąz w odcieniach capucino, idealnie pasuje zarówno do tematyki boho oraz z motywu rustykalnego jak i eleganckich zestawień.
Green Flash – jaskrawa zieleń, oryginalna i świeża. Ciekawa alternatywa dla koloru mięty, świetnie sprawdzi się latem, podczas plenerowych wesel koniecznie w zestawieniu z bielą!
 
A jakie są wasze odczucia co do przedstawionych kolorów, jaki najchętniej widzielibyście w swoich stylizacjach i dekoracjach?

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.