Marynistycznie: nad morzem, na plaży, na statku – główna tematyka to oczywiście morze, stąd też dekoracje i dodatki ślubne sprawdzają się w brawach i odcieniach koloru niebieskiego, granatu, a także bursztynu, ale również te nie do końca oczywiste, np. czerwień, słoneczny żółty czy turkus.
Marynistyczne śluby w plenerze są szczególnie nam bliskie, gdyż zorganizowaliśmy ich naprawdę pokaźną liczbę.
Rustykalnie: nad jeziorem w lesie, w ogrodzie, w parku, na łące – miejsca te zdecydowanie przeznaczone są dla osób niezwykle romantycznych. Otwarta przestrzeń charakteryzuje się brakiem przepychu i weselnego blichtru, przede wszystkim jest lekko, świeżo i naturalnie. Dekoracje mogą zostać wykonane z roślin rosnących wokół pobliskich terenów dzięki czemu będą świetnie współgrać z otoczeniem.
Vintage: zabytkowy zamek, pałac, dworek – ponieważ są to wesela stylizowane i nawiązujące do poprzednich dekad, klimat vintage przeznaczony jest głównie dla osób, które lubią otaczać się rzeczami z poprzedniej epoki czy też strojami w stylu z dawnych lat. W ślubnych dekoracjach możemy dać ponieść się fantazji, ale aby stylizacja była odpowiednia musimy pamiętać o konsekwencji w wykorzystywanych dodatkach. Styl ten ma różne oblicza dlatego warto zastanowić się, która epoka najbardziej do nas przemawia i skupić się na małych drobiazgach, które nadadzą charakteru całej uroczystości.
Folklor: na przykład wesele góralskie, kaszubskie itp. – jeśli wesele regionalne to koniecznie z przytupem i z wykorzystaniem wszystkich charakterystycznych atrybutów z danego obszaru. Po ceremonii, w trakcie składanie życzeń można również przygotować regionalne przekąski. Styl ten wybiorą na pewno Pary, które bardzo cenią tradycję i doceniają kulturę w której zostali wychowani.
A jakie są Wasze pomysły na wesela plenerowe, jaki styl chcielibyście dodać? Podzielcie się nimi z nami w komentarzach.
Dodaj komentarz