Każdego roku w sezonie ślubnym swoje pięć minut ma inna paleta kolorów, nudno by było gdyby królował wyłącznie jeden i wszystkie pary decydowałby się na ten określony zestaw kolorystyczny. Jakie kolory będą modne w tym sezonie? Czytajcie poniżej.


1. Pierwsze propozycje to kolory inspirowane wyrazistymi i głębokimi barwami kamieniami szlachetnymi, a zatem: szmaragd, rubin, koral, szafir. Z kolei ten ostatni może być bazą dla wszystkich odcieni niebieskiego i z pozoru zimna barwa może okazać się najgorętszą tego sezonu!

Szmaragd Rubin


 KoralSzafir i Akwamaryn2. Następną paletę barw dyktuje nam kolor roku 2014, wybierany przez Pantone z USA, firmę opracowującą systemy stosowane w przemyśle poligraficznym. A będzie to: Radiant Orchid. 
 Połączenie rozmytego różu z fuksją i z fioletem występującym na kwiatach orchidei. Czy nie uważacie, że nawiązuje on to modnego w kosmetyce tej zimy  odcienia jagodowego?3. Powyższe zestawienia są bardzo mocne i intensywne dlatego może to przestraszyć wszystkie romantyczne dusze, ale nie potrzebnie kolejnym trendem w kolorach to: szary & pink blush! Kolory te miały swój debiut w 2013 roku i będą monde w tym sezonie!

Blush


Gray


4. Co będzie jeszcze działo się w kolorach tego sezonu? Jakie kolor będzie trendy? Nie jeden kolor, a połączenie różnych kombinacji ! To nasz ulubiony trend kolorowy! Dlatego proponujemy nasze zestawienia kolorystyczne! Ekscytujące jest łączenie pozornie nie pasujących do siebie barw i zaskakiwanie naszych gości projektem stylizacji! Dodatkowo możemy dobrać motyw przewodni i efekt końcowy będzie cudowny. Pamiętajcie, że decydując się na zestaw kolorystyczny tworzymy atmosferę miejsca. Chcecie uzyskać charakter bardziej elegancki czy glamour,  rustykalny czy nowoczesny?Macie pomysł na jakieś nietuzinkowe połączenie kolorów? Czekam na komentarze, po czym dodamy Wasze inspirujące tablice!

2 Komentarze

  • Anonimowy Napisane 2014-01-14 23:25

    Piękny jest ten rubin! Bardzo elegancki i klasyczny:)
    Pozdrawiam serdecznie,
    Aleksandra

  • Iwona P. Napisane 2014-01-15 12:22

    o tak piękny, głęboki i elegancki, jednak w Polsce rzadko wybierany, często kojarzy się z bordową salą – odpowiednik wesela w remizie, a szkoda bo można dzięki niemu osiągnąć naprawdę niezapomnianą dekorację!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.