Trendy ślubne 2013 r. : Tęczowa inspiracja.

Sezon ślubny 2012 niemal dobiegł już końca, dlatego wszystkie firmy związane z branżą ślubną zwróciły się ku ślubny nowinkom. Dziś prezentujemy pierwszy trend przede wszystkim tym parom,

które planują zawrzeć związek małżeński właśnie w roku 2013.

Zestawienie wielu barw tęczy na ślubie i weselu to niewątpliwie odważny krok. Należy zrobić to z dużym wyczuciem i ze starannością zaprojektować każdy detal tak aby dekoracja była elegancka bez przerostu formy nad treścią. Jak to zrobić?

1.       Powiązać zestaw tęczy za pomocą kwiatów. W tak szerokiej gamie kolorów raczej powinniśmy zdecydować się na jeden gatunek kwiatów.


2.       Będziesz miała druhny na ślubie? Idealnie! Każda niech reprezentuje 1 z kolorów. Mogą być to tęczowe suknie lub jedynie dodatki: bukiety, buty, kwiaty we włosach.

 

Uważasz, że wszystkie druhny w kolorach tęczy to za dużo? Pozwól w ten dzień założyć im „małe białe” z tęczowymi dodatkami – efekt murowany !  

 

 

 

Mamy również coś dla męskiej części. Ten motyw idealnie prezentuje się na sesji zdjęciowej.

 

 

 
3.       Stroje to początek tęczowej przygody pełne pole do popisu mamy na sali weselnej : winietki, dekoracje kwiatowe, krzesła, sufit, światła, bar, tort weselny i inne  tęczowe smakołyki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.