Trendy Ślubne 2017 – kolor roku greenery
Jakie kolory będą wpisywać się w trendy ślubne 2017 ?
Każdego roku Pantone wybiera paletę 10 kolorów, która będzie wyznaczać trendy nadchodzącej wiosny i lata. To wydarzenie zawsze dostarcza mi dozę emocji i ciekawości oraz zastanawiam się nad tym jak wpłynie na branże w których rządzą kolory.
Pantone inc. jest amerykańską firmą działającą od 1962 roku, która wśród osób niezwiązanych ściśle z przemysłem poligraficznym, znana jest przede wszystkim z opracowania unikalnej skali kolorów – Skali Pantone. Korzystają z niej przede wszystkim graficy, choć obecnie wyznacza też trendy w modzie, designie i branży ślubnej. Od 2000 r. co roku Instytut Pantone ogłasza kolor, który wyznaczać będzie trendy w kolejnych sezonach. Co ważne, kolory nie są wybierane przypadkowo, a odzwierciedlają sytuacje i nastroje polityczne oraz społeczne na świecie.
W branży ślubnej kolory odgrywają zdecydowanie duże znaczenie tym bardziej umieram z ciekawości czy któraś z naszych par zdecyduje się na któryś z tegorocznych trendów. Poniżej możesz zapoznać się z całą paletą 10 wybranych (czy któryś z nich zawładnął Twoim sercem od pierwszego wejrzenia? Jeśli tak napisz proszę w komentarzu, jestem bardzo ciekawa!)   Jednak z całej dziesiątki to jeden wiedzie główny prym i jest to kolor GREENERY.
Greenery - Kolor roślinności, paproci, drzew liściastych, jest soczysty i świeży. Greenery uosabia też pierwsze dni wiosny, gdy życie i natura ponownie rozkwita
W wyobraźni już wodzę z czym by go pięknie połączyć 🙂 Jednak obok niego w skali zieleni występuje również kolor Kale (z ang. Jarmuż) , czyli odcień zieleni zdecydowanie bardziej zgaszony i "matowy". Jeśli mam je poddać subiektywnej ocenie i dokonać wyboru to zdecydowanie moje serce należy właśnie do Kale. Z przyjemnością połączyłabym go ze złotem lub brudnym różem <3
Poniżej przedstawiam różne ślubne inspiracje zarówno dla Greenery jak i Kale. P.S. Jeśli poszukujesz więcej inspiracji kolorystycznych w zgodzie z trendami 2017 - zapraszam na nasz profil na Pinterest: TRENDY 2017 - KOLORY. P.S. 2 Co myślisz o Greenery? Podoba Ci się?
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.