6 ATRAKCJI WESELNYCH, KTÓRE UCZYNIĄ WASZE WESELE NIEZAPOMNIANYM

Bardzo często organizując wesela dla naszych par, słyszymy pytanie o to, jakie atrakcje weselne możemy ująć w scenariuszu tego wyjątkowego dnia. Okazuje się, że obecnie oprócz samych zabaw tanecznych pary coraz częściej chcą jeszcze zaproponować dodatkowe atrakcje swoim gościom.

Jakby nie było impreza weselna już sama w sobie jest rozrywką i atrakcją. Decydując się jednak na nietypowe atrakcje weselne, możemy sprawić, że goście będą wspominać tę noc przez długie miesiące. Przedstawiamy Wam 6 bardzo efektownych pomysłów na zabawy, w których wszyscy chętnie biorą udział.

POKAZ TAŃCÓW EGZOTYCZNYCH
Taniec brzucha, czy samba brazylijska w wykonaniu pięknych tancerek, ubranych w barwne i efektowne stroje z piórami i setkami cekinów, robią niesamowite wrażenie. Taka niespodzianka dla gości czy pary młodej na pewno zostanie zapamiętana na długo, a wszyscy przez chwilę poczują klimat słynnego karnawału w Rio de Janeiro.
Oprócz pokazu tańca wiele artystów proponuje też naukę tańca w formie zabawy, czy pamiątkowe zdjęcia z tancerkami.

Inspiracja: SambaArt
CYFROWE KARYKATURY (NA ŻYWO)
Rysowanie karykatur na żywo zawsze wywołuje sporo emocji 🙂 A co powiecie na karykatury cyfrowe? Portrety gości uwieczniane są na żywo na tablecie graficznym tak, by wszyscy mogli podziwiać cały proces ich powstawania na dużym ekranie lub obrazie z projektora.
W niecałe 10 minut powstaje zabawny rysunek, który dodatkowo może być wydrukowany od razu na miejscu i wręczony portretowanej osobie, a następnie przesłany na maila.

Inspiracja: Pracownia Karykatury
MOTYLE NIE TYLKO W BRZUCHU
Wypuszczenie tysięcy motyli to alternatywa dla gołębi, czy nawet do confetti i rzucania ryżem na szczęście. Wirujące, kolorowe motyle robią niesamowite wrażenie.
Gdzie można zamówić motyle?
Hodowane są na specjalnych motylich farmach na specjalne ślubne zamówienie. W dniu ceremonii dostarczane są klimatyzowanymi samochodami w specjalnych koszach na miejsce zaślubin. I tam wypuszczane po pojawieniu się państwa młodych.
Żeby jednak zamówienie na motyle mogło zostać zrealizowane, musi być złożone min. 2 miesiące przed ślubem. Warunkiem dla wypuszczenia tych kolorowych owadów jest odpowiednia pogoda: słoneczny dzień i temperatura min. 15 stopni Celsjusza.

Inspiracja: Farma Motyli
GRY W OGRODZIE
Jeśli organizujecie wesele w plenerze lub w miejscu, które ma duże zaplecze w postaci parku czy ogrodu, możecie zaproponować swoim gościom zabawy zespołowe. I nie mamy tu na myśli typowych zabaw weselnych, a uwielbiane przez wszystkich gry planszowe i nie tylko.
Świetną rozrywkę może stanowić układanie dużych kostek domina, jenga, gra w bule, a nawet popularny Twister. Przy takich zabawach zawsze jest dużo śmiechu – no i stanowią one miły przerywnik od biesiadowania za stołem 😉

Inspiracje: http://woodbe.co/pl/c/Wynajem-gier/26
MAPPED WEDDING CAKE – MAPPING NA TORCIE ŚLUBNYM
Jeśli choć raz widzieliście pokaz mappingu lub festiwal świateł, ten pomysł z pewnością Was zachwyci. Historie spotkania młodej pary są bardzo częstym elementem scenariusza wesela. Można je opowiadać klasycznie, robiąc pokaz zdjęć, ale można też zainwestować w oryginalny mapping. Pokaz w formie projektu video, zaprezentowanego na torcie ślubnym z pewnością zrobi furorę 🙂

Inspiracje: https://www.youtube.com/watch?v=HZIxedCER9A

WYSTĘP MIMA
I jeszcze jeden nietypowy sposób, w jaki można opowiedzieć historię miłości pary młodej. Pokazy pantomimy zawsze budzą emocje. A gdyby tak mim opowiedział gościom słodką tajemnicę Waszego spotkania? 😉

Inspiracje: Mimello

Jakie jeszcze atrakcje widzieliście lub będziecie mieli na swoim weselu? Który pomysł robi na Was największe wrażenie?
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.