Magiczne wesele Karoliny i Andrzeja

Pierwszy kwartał to taki czas, kiedy jeszcze jesteśmy przed sezonem ślubnym, ale już w trybie oczekiwania i organizacji. To doskonały moment na to, by powspominać te wesela, które mieliśmy okazję organizować w zeszłym roku. Towarzyszenie parom młodym w tym niezwykłym dniu jest zawsze cudowną przygodą. Pozwól, że opowiem Ci o tej, którą przeżyliśmy wraz z Karoliną i Andrzejem.

Wesele Karoliny i Andrzeja było dla nas nietypowe. Nietypowe z tego względu, że w branży znani jesteśmy jako specjaliści od wesel last minute 😉 Natomiast organizacja tego trwała bardzo długo. Panna młoda poznała nas nieco wcześniej (przy okazji innego eventu), więc miała okazję zobaczyć, jak działamy i na własne oczy przekonać się, czy chce, byśmy ją „ożenili”. Każdy tydzień naszej współpracy pokazywał, że mam do czynienia z perfekcjonistką na najwyższym poziomie.

Wesele pod znakiem detali i logistycznych zagadek

Karolinie i Andrzejowi zależało na tym, by ich ślub i wesele były dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystkie dekoracje bardzo starannie wybierali wspólnie. Duży nacisk położyliśmy na pyszne jedzenie i sprawną obsługę. Sporym wyzwaniem okazało się połączenie stylu boho (na który się zdecydowali w dekoracjach) z klasyczną elegancją i… nowoczesnością. Muszę przyznać, że całość, dzięki ogromnej dbałości o szczegóły, wypadła wyjątkowo pięknie. Nie bez znaczenia był fakt, że w tej realizacji towarzyszył nam zespół wspaniałych profesjonalistów! Po przygotowaniu dekoracji i oprawy kelnerskiej pozostało nam jeszcze zapanowanie nad logistyką: panna młoda przygotowywała się do uroczystości w innym miejscu niż pan młody, a sala weselna znajdowała się w sporej odległości od kościoła, w którym odbywał się ślub. Sprawy nie ułatwiał fakt, że na salę mogliśmy wejść dopiero o 7.00 rano. Jednak z perfekcyjnie dobranym teamem podwykonawców daliśmy radę 🙂 Przyjęcie weselne obfitowało w atrakcje w stylu boho:
 • wiankobar,
 • stół przepitek i przekąsek,
 • foto budka w stylu retro,
 • kącik wspomnień,
 • prosecco van,
 • a nawet boho DJ!
Koniecznie musisz to zobaczyć! W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować:
 • naszym podwykonawcom za to, że tak wspaniale się spisali,
 • druhnom za każdą pomoc,
 • a parze młodej za możliwość organizacji tej uroczystości.
 1. Miejsce wesela: Iwiczno Ren
 2. Fotograf: B&B Studio Fotografia
 3. Video: Lovesick
 4. DJ Jegomość
 5. Retrobudka
 6. Wino Od chłopaków Prosecco van
 7. Dekoracje: Event by Ev Team
 8. Zaproszenia z czerpanego papieru: Paper Project
 9. Jedwabne wstążki przy bukiecie: September
 10. Organizator: Iwona Przybojewska
 11. Koordynacja: Iwona i Paulina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.