Magiczne wesele Karoliny i Andrzeja

Pierwszy kwartał roku to taki czas, kiedy jeszcze jesteśmy przed sezonem ślubnym, ale już w trybie oczekiwania i organizacji :). To doskonały moment na to, by powspominać te wesela, które mieliśmy okazję organizować w zeszłym roku. Towarzyszenie parom młodym w tym niezwykłym dniu jest zawsze cudowną przygodą. Pozwól, że opowiem Ci o tej, którą przeżyliśmy wraz z Karoliną i Andrzejem.

Wesele Karoliny i Andrzeja było dla nas nietypowe. Nietypowe z tego względu, że w branży znani jesteśmy jako specjaliści od wesel last minute 😉 Ta organizacja natomiast trwała dla nas nietypowo długo. Pannę Młodą poznałam nieco wcześniej przy organizacji innego eventu, więc miała okazję poznać nas bliżej, zobaczyć jak działamy i na własne oczy przekonać się, że chce, byśmy ją „ożenili”. Z każdym tygodniem współpracy przekonywałam się, że mam do czynienia z perfekcjonistką na najwyższym poziomie.

Wesele pod znakiem detali i logistycznych zagadek


Karolinie i Andrzejowi bardzo zależało na tym, by ich ślub i wesele były dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystkie dekoracje wybierali wspólnie bardzo starannie. Bardzo duży nacisk położyliśmy na pyszne jedzenie i sprawną obsługę.
Dla nas sporym wyzwaniem okazało się połączenie stylu boho, na który się zdecydowali w dekoracjach, z klasyczną elegancją i… nowoczesnością. Muszę przyznać, że całość, dzięki takiej dbałości o szczegóły, wypadła wyjątkowo pięknie. Nie bez znaczenia był fakt, że w tej realizacji towarzyszył nam zespół wspaniałych profesjonalistów!

Po przygotowaniu dekoracji i odprawie kelnerskiej pozostało nam jeszcze zapanowanie nad logistyką. Panna Młoda przygotowywała się bowiem do uroczystości w innym miejscu niż Pan Młody, sala weselna znajdowała się natomiast w sporej odległości od kościoła, w którym odbywał się ślub. Sprawy nie ułatwiał fakt, że na salę mogliśmy wejść dopiero o 7. rano. Jednak ze starannie dobranym teamem podwykonawców daliśmy radę :).
Samo wesele odbyło się pod znakiem atrakcji w stylu boho: wiankobar, stół przepitek i przekąsek, fotobudka w stylu retro, kącik wspomnień, prosecco van oraz absolutnie boho DJ! Koniecznie musisz to zobaczyć!

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować naszym podwykonawcom za to, że tak wspaniale się spisali, druhnom za każdą pomoc, a Parze Młodej za możliwość organizacji tej uroczystości.
Miejsce wesela: Iwiczno Ren

Fotograf: B&B Photography

Video: Lovesick

DJ jegomość

Retro Budka

Wino od chłopaków

Dekoracje: Event by Ev Team

Zaproszenia z czerpanego papieru: Paper Project

Jedwabne wstążki przy bukiecie: September

Organizator: Iwona Przybojewska

Koordynacja: Iwona i Paulina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.