Jak się oświadczyć? Pomysły na zimowe zaręczyny.
Zimowe zaręczyny - Ci, którzy uważnie śledzą naszą stronę na Facebooku, zapewne mieli już okazję zobaczyć kilka letnich realizacji z kolacji zaręczynowych. W związku z tym, że z kolejnymi kolacjami nad samym brzegiem morza zaczekamy na bardziej sprzyjające temperatury, postanowiliśmy przedstawić Wam parę pomysłów na zimowe zaręczyny. Mamy nadzieję, że przekonają one niektórych niezdecydowanych panów, że zima to również piękny czas na stworzenie romantycznej atmosfery.

Baby it’s cold outside! Pomysły na zimowe zaręczyny.

Zaręczyny zimą mogą być równie romantyczne, jak w każdą inną porę roku. Wystarczy zadbać o odpowiednią atmosferę, mieć pomysł na tę wyjątkową chwilę i... go zrealizować :). Panowie, poniżej kilka propozycji dla Was:

  1. Wyjazd na romantyczny weekend do SPA nad morzem wraz z kolacją niespodzianką, czekającą w pokoju hotelowym lub restauracji wynajętej na wyłączność. Trójmiasto jest równie piękne latem jak i zimą. Odpoczynek w SPA, masaże i zabiegi na pewno umilą wspólnie spędzony czas, a w wolnej chwili można zaczerpnąć świeżego, rześkiego powietrza podczas wspólnych spacerów.
  2. Organizacja kuligu zakończonego gorącą, zimową kolacją na łonie natury. Natura bowiem potrafi stworzyć niesamowity klimat i być jedną z najpiękniejszych dekoracji sama w sobie. Cisza, spokój, blask pochodni, zapach sosen i lekko prószący śnieg… rozmarzyliśmy się. Idealnie sprawdzi się rejon Kaszub, tam śnieg leży nawet do połowy marca!
  3. Sylwestrowe zaręczyny we dwoje – czy można piękniej rozpocząć Nowy Rok niż od decyzji, że chcecie spędzić resztę życia we dwoje?
  4. Oświadczyny w święta Bożego Narodzenia – Sam klimat świąt jest wyjątkowo uroczysty i romantyczny, więc oprawa gotowa, zabierz swoją ukochaną pod świąteczną choinkę, a na niej powieś tą wyjątkową „bombkę”. Na pewno te święta zapamięta do końca życia.
Podsumowując każda pora roku jest dobra, najważniejszy jest pomysł, a następnie jego skuteczna realizacja! W razie problemów chętnie coś podpowiemy! Zapoznaj się z naszymi propozycjami: https://eventbyev.pl/services/zareczyny/ A Ty co dodasz do naszej listy pomysłów? Napisz w komentarzu i zainspiruj innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.