SUBTELNE I KLIMATYCZNE WESELE OLI I ŁUKASZA

Jak stworzyć subtelny i delikatny klimat wesela tak, by zaspokoić wszystkie marzenia Państwa Młodych o perfekcyjnym dniu ślubu? Jak zadbać o to, by każdy detal był na swoim miejscu? Zapraszam Cię w podróż przez organizację wesela Oli i Łukasza  połączenia tradycji z nowoczesnością.

Pamiętam moje pierwsze spotkanie z Olą i Łukaszem przy gorącej czekoladzie! Pamiętam też dokładnie dzień i warunki, jakie panowały na drodze, śnieżycę, zimno i 7 km, które przemierzyłam w półtorej godziny :). Na całe szczęście dotarłam, bo gdyby jednak coś stanęło mi na przeszkodzie, nie poznalibyśmy się z Olą i Łukaszem i nie miałabym przyjemności z organizacji ich wesela!

ZAUFANIE TO PODSTAWA W KAŻDEJ BRANŻY

Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że Ola i Łukasz dali nam dużą swobodę w organizacji ich uroczystości. I muszę przyznać, że w Event by Ev bardzo to lubimy. Dzięki temu mamy kontrolę nad planowaniem czasu całej organizacji wesela, ustalamy wówczas po kolei kroki, priorytety i zadania do wykonania, a następnie "prowadzimy za rękę" naszą parę przez wszystkie etapy. Taki system daje nam pewność, że wszystko będzie się działo bez większych niespodzianek i we właściwym czasie!

Ola i Łukasz na co dzień mieszkają w Trójmieście. Zdecydowali się na współpracę z Event by Ev, ponieważ nie chcieli zajmować się przez cały rok wyłącznie sprawami weselnymi. Dodatkowo bardzo im zależało, by wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Zgłosili się do nas z już wybraną salą weselną, dlatego pracę rozpoczęliśmy od sprawdzenia poczynionych ustaleń z obiektem. Do terminu, pewnych określonych kosztów, lokalizacji itd. musieliśmy obrać dalszy plan działania oraz przygotować kosztorys całego wesela.

WESELE Z WYZWANIAMI

Nasza para kocha detale, każdy szczegół musiał być zatem zaplanowany z dbałością o każdy szczegół. Bardzo istotne były dla nich piękne dekoracje. Wiesz kiedy pojawia się największe wyzwanie? Wtedy gdy każdy wyznacza swój priorytet, a my musimy połączyć to w całość.

Ola marzyła o subtelnych, eleganckich biało-złotych detalach i kobiecych dekoracjach, natomiast Łukasz o klimatycznej strefie chillout :). Panna młoda o pysznym polskim jedzeniu, pan młody o nowoczesnym barze z kolorowymi drinkami. Nowoczesną muzykę graną przez DJ-a musieliśmy połączyć z klasycznymi skrzypcami (to było coś!), a słodkie polskie wypieki oczywiście koniecznie musiały być wyeksponowane w eleganckim stylu - tu nie było miejsca na przaśność :).

Dzięki tak szczegółowym wytycznym, naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu podwykonawców Ola i Łukasz mieli dokładnie takie wesele, jakie sobie wymarzyli.  Wśród eleganckich detali i klimatycznej atmosfery nie zabrakło też zabawy, radości i wzruszeń.

Pisząc ten artykuł i oglądając zdjęcia, jeszcze raz wracam do tego dnia i muszę przyznać, że mam gęsią skórkę! To było jedno z tych wesel, po którym wracaliśmy po 24 h pracy, a uśmiech nie schodził z naszej twarzy. Kiedy patrzyliśmy na oczarowaną parę młodą, odczuwaliśmy ogromną satysfakcję!

Oczywiście wszystko to nie udałoby się, gdyby nie nasi wspaniali podwykonawcy:

Zdjęcia: Agnieszka Potocka
Video: Janaszkiewicz Film i Fotografia
DJ: DJ Fokus
Sala: Krzyształowy Dworek
Słodkości: cukiernia Cremo
Make up: Alicja Jublewska 
Dekoracje: Pracownia Dekoratorska
Organizacja: Iwona Przybojewska Event by Ev
Koordynacja: Iwona Przybojewska, Katarzyna Tomczyk

Jeśli chcesz wiedzieć, jak Państwu Młodym podobało się ich wesele, sprawdź, co Ola i Łukasz powiedzieli o nas 🙂


1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.