Podsumowanie roku 2017

Podsumowanie roku 2017 w Event by Ev

  Rok 2017 w Event by Ev – jeszcze kilkadziesiąt godzin i będzie dla nas wspomnieniem, dlatego zachęcam Was do przeczytania naszego corocznego podsumowania. Ostatni tydzień grudnia zawsze poświęcam na pewne refleksje i rozważania nad ostatnimi dwunastoma miesiącami. Zastanawiam się nad tym, co się działo, co się zmieniło, co ja zrobiłam, z czego jestem zadowolona, a co poszło nie tak. Lubię takie podsumowania, ponieważ pozwalają spojrzeć na wszystko z pewnego dystansu, wyciągnąć wnioski i iść dalej.

Nie przedłużając, zapraszam Was na podróż przez 2017 rok :).

EVENT BY EV W LICZBACH

Tak jak wspomniałam, 2017 rok był dla nas baaardzo pracowitym rokiem - zarówno dla mnie, jak i całego teamu, bowiem w tym roku zrealizowaliśmy: 1. 31 projektów ślubno-weselnych w tym:

  • 13 ślubów kościelnych
  • 10 ślubów cywilnych (w tym 9 plenerów!!)
  • 8 ślubów humanistycznych!!!
2. Na naszych weselach w 2017 roku bawiło się łącznie:

  • 2837 osób!
Biorąc pod uwagę wcześniejsze lata dla nas to naprawdę imponująca liczba i duży rozwój biznesowy dla Event by Ev!

NOWY CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU 🙂

Bardzo chcieliśmy zrobić podsumowanie liczby przejechanych kilometrów (a było ich sporo!), jednak z uwagi na zmianę auta w połowie sezonu ślubnego nasza kalkulacja lekko się zachwiała i w lipcu przestała być prowadzona :).

Niemniej jednak tym samym możemy się pochwalić, że nasza Pracownia Dekoratorska została wyposażona w tym roku w nowe i bardzo pojemne auto. Ze względu na bardzo smakowity kolor oficjalnie zostało nazwane przez Zespół Truskawką! To nią podróżowaliśmy m.in. na najdalszą realizację tego sezonu do Gawrych-Ruda na wesele w Suwałkach, a dokładnie do hotelu "Nad Wigrami".

NASZE REALIZACJE

Aż trudno opisać, w jak wielu miejscach mogliśmy być, dzięki naszym parom młodym. Jak wielu nowych ludzi poznaliśmy i ile widzieliśmy łez wzruszeń i uśmiechów na twarzach gości! Cieszymy się, że 2017 rok przyniósł nam taki ogrom ciekawych realizacji.

Zapraszam Cię do zapoznania się z tymi z nich, które publikowaliśmy na naszym blogu. Kolejne będziemy Wam prezentować jeszcze przez najbliższe miesiące :):

Bądźcie z nami już w styczniu, ponieważ będziemy pokazywać Wam przecudne wesele i ślub zorganizowany na plaży oraz realizację ze szwedzko- norweskiego wesela w namiocie.

SPEŁNIONE MARZENIA ZAWODOWE

W artykule opisującym historię powstania Event by Ev wspominałam o moich zawodowych marzeniach. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że zrealizowałam 2 z nich!

Marzenia są dla mnie czymś bardzo szczególnym, bowiem związane są moją życiową misją. Marzenie to dla mnie cel bez określonej daty. Zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych mam całą długą listę! Wiem, że nie jestem w stanie realizować ich na raz. Nie czekam też, aż ślepy los zrobi to za mnie! Wybieram najważniejsze z nich na danym etapie swojego życia, a następnie zamieniam je na cel i skrupulatnie krok po kroku realizuję plan. Taki plan tego roku został zrealizowany w Event by Ev na dwóch płaszczyznach.
Nasza Pracownia Dekoratorska została powiększona.
Zmieniła też swoją siedzibę - dziś cieszymy się ze 120 m2 powierzchni, w której możemy wykonywać dla naszych klientów piękne dekoracje ślubne.
Szkolenie na Konsultanta Ślubnego
Kolejny projekt, to realizacja jednego z moich marzeń zawodowych, ale poniekąd też osobistych. W tym roku 25-26 listopada odbyła się pierwsza edycja mojego autorskiego szkolenia na konsultanta ślubnego. Relację ze szkolenia możesz obejrzeć tutaj.

Pomysł stworzenia gałęzi szkoleniowej w Event by Ev rósł we mnie dosyć długo. Bardzo chciałam móc dzielić się z innymi osobami swoim doświadczeniem w organizacji przyjęć oraz inspirować ich w prowadzeniu własnej działalności. Zależało mi na tym, by ta działalność dostarczała odbiorcom usługi na najwyższym poziomie.

Rozważając przygotowanie programu szkolenia, wiedziałam, że nie chcę, by było ono skierowane tylko do osób, które chcą działać jako Wedding Plannerzy, Zależało mi również na tym, by osoby, organizujące wesela i eventy w hotelach czy restauracjach również wyniosły z niego jak najwięcej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o szkoleniu Skuteczny Wedding Planner kliknij w poniższe zdjęcie.

NOWE PLANY

W październiku, podczas obchodów 6. urodzin Event by Ev, odbyła się również narada zespołowa. To na niej wyznaczaliśmy cele firmy na rok 2018. To na niej również została podjęta decyzja o poszerzeniu gałęzi szkoleniowej Event by Ev. Nie będzie to tylko szkolenie dla Wedding Plannerów.

Zrobiłam duży krok w kierunku rozwoju marki osobistej, a także w kierunku przygotowania cyklu autorskich szkoleń dla osób, które pragną działać skutecznie w biznesie usługowym.
Idzie nowe
To dzięki tym dwóm krokom już niedługo będę mogła ogłosić i zaprosić Cię na stronę mojej nowej marki biznesowej. Pod jej szyldem zostanie również poprowadzone pierwsze szkolenie, które na ten moment nosi tytuł roboczy: "Mistrz Zarządzania Sobą w Czasie".

Jeśli chcesz jako pierwsza dostać informacje o tym szkoleniu, koniecznie zapisz się na listę osób zainteresowanych. Osoby z tej listy jako pierwsze otrzymają ofertę szkolenia i to w preferencyjnej cenie! Jak zapisać się na listę? Klikając na zdjęcie poniżej!

Jeśli pragniesz spełniać się osobiście i zawodowo, mając czas na realizację swoich pasji i nie odkładać przy tym innych rzeczy na później, jestem pewna, że to szkolenie będzie dla Ciebie bardzo przydatne. Dodatkowo od razu po potwierdzeniu swojego adresu e-mail, otrzymasz ode mnie prezent! szkolenie konsultant ślubny O kolejnych planach będę Cię informować na bieżąco na naszej stronie na Facebooku i Instagramie. Dlatego warto śledzić te media 😉 oraz dołączyć do grona czytelników newslettera. Jeśli natomiast chcesz wiedzieć, co dzieje się u mnie, możesz też śledzić mój prywatno-biznesowy profil na Instagramie.

BEZ WAS TEN ROK NIE BYŁBY TAK WSPANIAŁY!

Kończąc ten artykuł, chciałabym podziękować naszym klientom, podwykonawcom i partnerom za udaną pracę w mijającym roku. Wszystkim Wam życzymy w nadchodzącym 2018 roku wielu wspaniałych chwil zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. By ten Nowy Rok był owiany pasmem sukcesów i nowych wyzwań! Abyście spotykali na swojej drodze ludzi, którzy Was inspirują i sprawiają, że uśmiech pojawia się na twarzy! Życzę Wam oraz sobie, abyśmy przeszli przez niego według własnego życzenia! Aby czytając kolejny artykuł za rok, móc poklepać się po ramieniu i powiedzieć "2018! To był dobry rok!".  

A poniżej, już tradycyjnie, w wielkim fotograficznym skrócie przedstawiam to, co działo się u nas w mijającym roku! Będzie mi szalenie miło jak pod tym artykułem napiszesz kilka słów! To oznacza, że przeczytałeś do końca - a to dla mnie ważne! Po to dla Ciebie dziś piszę!    


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.