POJEDŹMY NA DRUGI KONIEC POLSKI, ZORGANIZOWAĆ WESELE
W jednym z postów podsumowujących rok 2017 na Facebooku zadaliśmy pytanie o to, gdzie odbyła się nasza najbardziej oddalona od Trójmiasta realizacja w zeszłym roku. Padło kilka odpowiedzi, z których oczywiście tylko jedna była poprawna. I dziś właśnie chciałabym opowiedzieć Wam o realizacji, która była tą właściwą odpowiedzią. Dla Kasi i Mateusza przejechaliśmy niemal 400 kilometrów, by zorganizować najpiękniejszą dla nich ceremonię ślubną i wesele w miejscowości Gawrych Ruda na Suwalszczyźnie. Zobaczcie, jak do tego doszło.
Wesele Kasi i Mateusza zaplanowane było na 19.08.2017 roku. Nasza współpraca z parą rozpoczęła się jednak niemal 10 miesięcy wcześniej. Pewnego wieczora przyszła panna młoda zadzwoniła do mnie z pytaniem, czy organizujemy wesela również poza naszym województwem. Była gościem na jednej z naszych realizacji w Sopocie, na weselu Igi i Macieja. Tak bardzo spodobała jej się organizacja, iż poprosiła nas o współprace przy kompleksowej obsłudze swojego ślubu i wesela... na Suwalszczyźnie.

WESELE NA SUWALSZCZYŹNIE - DLA EKIPY EVENT BY EV NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCHorganizacja wesela na Suwalszczyźnie

Z racji tego, że uroczystość miała się odbyć w samym środku sezonu ślubnego, kiedy mieliśmy w niektórych tygodniach nawet 3 realizacje, Suwałki wydawały się dla nas zbyt odległym miejscem. Kompleksowa organizacja wesela niemal 400 km od siedziby naszej firmy oznacza wyjazd na realizację w czwartek i powrót do pracy dopiero w poniedziałek, a czasem nawet we wtorek. W szczycie sezonu ślubnego było to bardzo absorbujące. Przyznam, że początkowo odmówiłam właśnie ze względu na szczyt sezonu i odległość. Jednak Kasia była bardzo przekonywająca i zadzwoniła kolejny raz :). Uwierzcie mi, ma nieziemski wprost dar przekonywania. Dodatkowo fakt, że naprawdę kochamy wyzwania oraz podróże sprawił, że tym razem to ja powiedziałam "tak" ;). W końcu na Suwalszczyźnie jeszcze nas nie było - królowa polskich jezior w środku lata. Nie mogło nas tam zabraknąć!

KRÓLEWSKI ŚLUB I WESELEwesele na Suwalszczyźnie

Ceremonia ślubna miała odbyć się w Klasztorze Kamedułów. Wesele zostało zorganizowane w Hotelu nad Wigrami. Muszę przyznać, że była to jedna z większych realizacji  w zeszłym sezonie. Na samo wesele zaproszonych zostało ponad 170 osób. Tak duża organizacja wymagała od nas odwiedzenia miejsca ślubu i wesela na kilka miesięcy przed wybranym przez parę terminem. Musieliśmy dokładnie sprawdzić, jak wygląda kościół, sala weselna i ustalić z managerem hotelu wszelkie niezbędne szczegóły. Po tej wizycie byliśmy już w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym z osobami odpowiedzialnymi za uroczystość tam, na miejscu. Dwa dni przed weselem Kasi i Mateusza, w czwartek, zapakowaliśmy cały nasz samochód po dach i udaliśmy się w kierunku Suwałk, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Mimo iż uroczystość i impreza weselna były tak duże, w całości organizowaliśmy je siłami Event by Ev, biorąc na siebie również dekorację sali przygotowaną w naszej pracowni. Tak naprawdę, kiedy patrzę wstecz, jestem pewna jednego - zrealizowaliśmy tę realizację na odległość na tak wysokim poziomie, ponieważ zespół Event by Ev jest doskonale zgrany, dobrze zorganizowany i każdy wie, za co jest odpowiedzialny. Powiem Wam w tajemnicy, że organizacją wesela na 170 osób zajmowały się z naszej strony tylko trzy osoby :).

ELEGANCKO I NOWOCZEŚNIEeleganckie i nowoczesne wesele

Życzeniem pary młodej było, by wesele odbyło się w bardzo prostym, ale eleganckim stylu. Ani Kasi, ani Mateuszowi nie zależało na tym, by podczas zabawy było mnóstwo atrakcji, konkursów czy zabaw, które tak często spotyka się na tradycyjnych polskich weselach. Chcieli natomiast, by było prosto, nowocześnie i z klasą. Kolorami przewodnim dekoracji były granat, biel i złoto. Całości dopełniło eleganckie menu z serwowanym obiadem oraz serwowanym winem. Zobaczcie w galerii poniżej, jak pięknie się wszystko prezentowało 🙂 Oczywiście żadne przyjęcie weselne nie byłoby tak wspaniałe, gdyby nie osoby, które przy nim pracowały: Hotel nad Wigrami - sala weselna i noclegi Wedding by RAGUS - video Buchowski. Fotografia ślubna - fotograf Pracownia Dekoratorska Event by Ev - dekoracje Iwona Przybojewska i Paulina Połom - organizacja Ps. Musimy przyznać, że organizacja wesela na Podlasiu wyjątkowo nam się podobała i bardzo chętnie podejmiemy się takiego wyzwania raz jeszcze. Zaraz po weselu Kasi i Mateusza dostaliśmy pytanie o pomoc w organizacji podobnej uroczystości miesiąc później, ale niestety termin był już zajęty. Jeśli zatem potrzebujesz pomocy, daj nam znać wcześniej. Chętnie zwiedzimy z ekipą Event by Ev po raz kolejny ten piękny zakątego naszego kraju 🙂 Jeśli chcesz wiedzieć co składa się na nasz sukces w tym zawodzie, być może chcesz spełniać się w 100% roli Wedding Plannera lub pracujesz w dziale organizacji i sprzedaży wesel w hotelu czy restauracji, zachęcam Cię do zapisania się na listę osób zainteresowanych szkoleniem Skuteczny Wedding Planner, podczas którego wprowadzę Cię w tajniki tej pracy i pomogę podnieść Twoje kompetencje 🙂 Zapisując się na listę VIP możesz liczyć również na bezpłatne dodatkowe wskazówki, które będą Tobie przesyłać. Na listę możesz zapisać się TUTAJ. Tylko osoby zapisane otrzymają ode mnie ofertę szkoleniową w preferencyjnej cenie! Najbliższe szkolenie to: szkolenie skuteczny wedding planner  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.