8 rzeczy które najbardziej kocham w swojej pracy Wedding Plannera – Iwona Przybojewska

Wedding Planner - Iwona Przybojewska:

Z okazji Walentynek chciałabym się z Wami podzielić tym co najbardziej kocham w swojej pracy jako Wedding & Event Planner

1. Podróże

Podróże, kocham i uwielbiam, a dzięki swojej pracy bardzo często mogę łączyć wyjazdy służbowe z prywatnymi! Dodatkowo często bywam w miejscach, których pewnie nie wybrałabym w pierwszej kolejności na wyjazd krajoznawczy 🙂

2. Bycie "na walizkach"

I to nie oznacza tego samego co punkt 1 🙂 Praca Wedding Plannera, a jednocześnie właściciela agencji bardzo często wiąże się z wyjazdami, łączeniem spotkań z klientami, a jednocześnie załatwianiu i organizowaniu innych ważnych wizyt, szkoleń itd. A za czym idzie ciągłe pakowanie, przepakowywanie i kolejny wyjazd - może kiedyś mi się znudzi ale obecnie naprawdę lubię taki tryb życia 🙂

3. Planowanie

Jeśli ktoś mnie zna trochę dłużej to wie, że uwielbiam planować praktycznie wszystko, wycieczki, plan zwiedzania, menu na święta, czas w podróży, urlopy, treningi i tak mogłabym wymieniać i wymieniać. Posiadam kilka kalendarzy w których wszystko jest dokładnie rozpisane, a w mojej pracy mogę się naprawdę w tej kwestii "wyżyć" 🙂 Każda realizacja ma przypisany swój kalendarz i zgodnie z nim przebiega proces organizacji.

4. Dobra kuchnia

O tak! Nie rzadko mam okazje smakować i uczestniczyć w degustacjach w różnych restauracjach. To świetny czas dzięki, któremu mogę poznać nie tylko nowe smaki ale też szefów kuchni i zadać kilka ciekawych pytań z zakresu kulinariów!

5. Ludzie

Dzięki swojej pracy poznaje bardzo ciekawe osoby i to zarówno jeśli chodzi o naszych klientów, podwykonawców, a także osoby poznane przez liczne podróże. Analizując swoje lata pracy w Event by Ev nie sposób policzyć ile nowych osób poznałam, a z niektórymi było mi dane się zaprzyjaźnić i stworzyć ciekawe relacje na stopie prywatnej.

6. Piękno

To chyba ten aspekt z którym kojarzy nasz zawód większość osób, jednak to tylko dodatek do ciężkiej pracy, ale faktycznie można obcować z pięknymi rzeczami, dekoracjami, miejscami i chwilami. Bowiem zawsze towarzyszymy chwilom, którymi rządzą emocje i miłość!

7. Zarządzanie

Zarządzanie ludźmi i projektami to coś w czym czuję się jak ryba w wodzie i coś dzięki czemu wiem, że moja firma nie realizowałaby projektów z takim powodzeniem! Dobry plan i ludzie to przepis na sukces!

8. Praca wielu zawodów

Chyba w ten sposób mogę opisać najcelniej kolejny aspekt który uwielbiam w byciu Wedding & Event Planerem. W tym jednym fachu łączę swoje wszelkie fascynacje z zawodów: menagera, projektanta, freelancera, scenarzysty, fotografa, podróżnika, dekoratora, hotelarza! Oczywiście bycie właścicielem to też coś z księgowego, webmastera i zaopatrzeniowca (ale dziś skupiam się nad tym za co kocham tę pracę 🙂 )
Jestem ogromnie ciekawa za co Ty kochasz swoją pracę? Napisz w komentarzu 🙂 Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.