Paulina i Krystian – wesele na Mazurach

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam o projekcie, dla którego przemierzyliśmy ćwierć Polski 🙂 - fantastycznym ślubie i weselu Pauliny i Krystiana. Jest to jedna z tych nielicznych par, z którą nasza współpraca trwała ponad 1,5 roku. To bardzo długi czas, jeśli chodzi o organizację wesel w Event by Ev. Zwykle specjalizujemy się w weselach "last minute". Jesteście ciekawi, jak wyglądały te przygotowania? Zapraszamy na relację!

Paulina i Krystian, jak wiele naszych par, na co dzień mieszkają w Anglii. Głównie z tego powodu kontakt z nimi odbywał się zazwyczaj przez skype lub maile. Ale gdy była konieczność spotkania Paulina szybko rezerwowała bilety do Polski 🙂

ŚLUB W SANKTUARIUM MARYJNYMślub w Sanktuarium Święta Lipka

Mimo iż Paulina i Krystian nie mieszkają w Polsce, ich wytyczne co do miejsca były jednoznaczne. Ślub bezapelacyjnie musiał odbyć się w Świętej Lipce. Dlaczego właśnie tam? Ze względu na korzenie pary, które prowadzą wprost na Mazury.

Cała ekipa Event by Ev była zachwycona! Oznaczało to bowiem, że nie tylko ślub, ale i wesele musiało odbyć się na Mazurach. A musicie wiedzieć, że my kochamy Mazury! I uwielbiamy podróżować. Pełni entuzjazmu rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego obiektu.

Organizacja wesela na Mazurach stwarza naprawdę fantastyczne możliwości, jeśli chodzi o infrastrukturę miejsc na imprezę weselną. Trochę większy problem robi się, kiedy na liście gości jest niemal 150 osób, a 80% z nich potrzebuje noclegu. Hmm...,ale...

W EVENT BY EV KOCHAMY WYZWANIAPałac i Folwark Galiny

Poszukiwania rozpoczęliśmy od razu po pierwszej rozmowie. I już kilka tygodni później, po kilkunastu wizjach lokalnych, trafiliśmy na miejsce, które okazało się strzałem w 10! Zachwyciło nie tylko nas, ale i parę młodą. Klamka zapadła - wesele miało być zorganizowane w Pałacu i Folwarku Galiny.

Dlaczego właśnie ten obiekt tak bardzo odpowiadał do organizacji wesela Pauliny i Krystiana?
  • Miał wspaniałą bazę noclegową.
  • Sala bankietowa okazała się wręcz idealna.
  • Znajdował się stosunkowo niedaleko od Świętej Lipki.
  • Kulinaria - to temat, który był niezwykle bliski i ważny dla pary!
  • Musielibyście zobaczyć stylizację - zachwycająca!

WESELE PEŁNE WZRUSZEŃwesele na mazurach

Organizując wesela doskonale zdajemy sobie sprawę (i mamy możliwość potwierdzenia tego na co dzień), że śluby i przyjęcia weselne to obraz pełen wzruszeń i miłości. Również na weselu Pauliny i Krystiana nie zabrakło takich scen. Niesamowita atmosfera, momenty bliskości i więzi pary z rodziną i przyjaciółmi - tego nie spotyka się na co dzień.

Dziś i Wy będziecie mieli okazję się o tym przekonać - miłość i bliskość jest widoczna niemal na każdym zdjęciu. Dodatkowo para miała przy sobie tylu wspaniałych przyjaciół, że nie sposób było nie utworzyć orszaku druhen i drużbów.

ATMOSFERĘ TWORZĄ LUDZIE - MY TYLKO POMAGAMY JĄ PODKREŚLIĆślub na mazurach

Atmosfera wesela została wspaniale podkreślona przez grono profesjonalnych podwykonawców, z którymi mieliśmy okazję współpracować. Niezawodni barmani serwowali kolorowe drinki, zespół muzyczny po mistrzowsku połączył tradycję z nowoczesnością, zabawiając gości. Fenomenalne auta, które powiozły do ślubu Paulinę i Krystiana, a także cały ich wspaniały orszak - wyglądały iście hollywoodzko!

Paulinie i Krystianowi zależało również na połączeniu eleganckiego pałacowego stylu ze stylem eko. Co okazuje się pewnym wyzwaniem 🙂 Dwa zupełnie różne od siebie style! Dodatkowo kolorystka nie ułatwiała zadania. Naszym zadaniem było dodatkowo połączenie złota, różnych odcieni różu oraz niebieskiego, który jest ulubionym kolorem panny młodej. I to wszystko tak trzeba było dopasować aby całość, wyglądała jednocześnie elegancko oraz... eko!

Czy nam się to udało? Zapraszamy do galerii! Będzie nam też bardzo miło, gdy po przeczytaniu tego artykułu, zostawisz dla nas wiadomość w komentarzu <3.

W tym miejscu chcielibyśmy tradycyjnie podziękować za współpracę wszystkim naszym podwykonawcom, którzy z uśmiechem na ustach realizowali nasze (czasami niestandardowe) prośby:

Miejsce wesela: Pałac i Folwark Galiny
Ślub: Święta Lipka
Zespół: Malibu
Foto: Fairy Tale Images
Bar: Revolutionbar
Video: http://www.videokreacje.pl/
Elementy dekoracyjne: Kochamy Detale
Dekoracje: Pracownia Dekoratorska Event by Ev
Organizacja i koordynacja: Iwona Przybojewska, Paulina Połom - Event by Ev

P.S. A jeśli chcecie zobaczyć, jakie były wrażenia Pauliny i Krystiana z ich ślubu, zapraszamy na krótki film. Dziękujemy, Kochani, za nagranie dla nas cudownej rekomendacji!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.