Międzynarodowe wesele Malwiny i Craiga – romantycznie, elegancko!

Kochani, dziś chciałabym Wam pokazać reportaż ze ślubu i wesela Malwiny i Craiga, który odbył się 22.08.2015!

Ogromnie żałuję, że nasze drogi spotkały się dopiero na ok 3 miesiące przed weselem! Energia, która towarzyszyła parze była niesamowita i przeczuwam, że mogłoby być wesoło (oczywiście było ale mogłoby to trwać dłużej 🙂 !

Organizacja wesela rozpoczęła się od ratowania pary z opresji i niestety niesłownych podwykonawców, ale to był piękny dzień dlatego nie będę o tym tu teraz pisać 🙂 Ślub odbył się w małej kapliczce przy akompaniamencie skrzypiec, prosto, naturalnie, romantycznie. Gdy powiedzieli sobie "tak" wymienili się obrączkami, które otrzymali od dziadków.  Niestety nie było dane towarzyszyć im na uroczystości. Jednak Ich "obecność" zaakcentowaliśmy wspólnym zdjęciem w pudełku na obrączki. Podoba się Tobie ten pomysł?

Po ślubie zaprosiliśmy gości do pałacowego ogrodu na weselny koktajl, tam  para przyjęła życzenia od licznie przybyłych gości i wznieśli toast już jako Państwo James 🙂

Ślub i wesele obfitowało w moc atrakcji które para zapewniła swoim gościom, ale też takich które goście przygotowali dla pary w absolutnej tajemnicy! Nie obyło się bez występów muzycznych na żywo, pięknych przemów przy których łzy same cisnęły się do oczu, wzruszeń i wspomnień.

Dekoracje - zamysł prostej nieco eleganckiej dekoracji w bieli i zieleni, z wijącym się bluszczem i świecami bez przepychu i zbędnych udziwnień z zaakcentowaniem dodatków w stylu vintage - tak można opisać to w jednym zdaniu 🙂 Dobrze czuliśmy się w tym klimacie!

Goście bawili się do samego rana, a już na drugi dzień od godzin południowych mogliśmy przywitać ich na angielskim garden party! Co to były za poprawiny 🙂 - żałuję, że niestety nie było fotografa tam z nami! Konkursy i zadania w staroangielskim stylu, piknikowe koce, grill, "beer bar" i absolutnie mnóstwo śmiechu 🙂

Zobaczcie sami jak wyglądało to wesele - co przykuło Waszą największą uwagę? Napiszcie w komentarzach.

Dziękuję:
  • Time of Joy - za możliwość udostępnienia zdjęć - jesteście niesamowici!
  • Miejsce: Ślub kaplica św. Huberta w Rekowie Górnym, Wesele Pałac Wieniawa
  • Dekoracje: Pracownia dekoratorska Event by Ev
  • Organizacja i koordynacja: Iwona Przybojewska, Dorota Kaszubowska Event by Ev

1 Komentarz

  • Iwona Przybojewska Napisane 2017-02-01 17:42

    Serdecznie dziękujemy! Blog między czasie został przeniesiony więc mam nadzieję, że i tym razem spotka się z Twoim uznaniem 🙂 Zapraszam do śledzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.