Wesele Olgi i Leo – podróż jako ślubny motyw przewodni
Olga i Leo ... ona z Polski, on z Brazylii, oboje na stałe zawodowo związani z lotnictwem. Możecie się domyślać, że bardzo szybko powstał pomysł na motyw przewodni wesela i tak o to zaczęliśmy przygotowania detali do wesela z podróżniczym motywem przewodnim. Ustalenia głównie opierały się na kontakcie mailowym i skype gdzie para łączyła się z nami z różnych zakątków świata, zaraz po ustaleniu motywu kolejną pewną wytyczną był ślub w plenerze w rustykalnym klimacie i dekoracje w kolorach dojrzałych truskawek.
P.S. Para zaprosiła swoich gości wysyłając im bilet lotniczy 🙂
Dla nas wesele Olgi i Leo było dużym i ciekawym wyzwaniem, gdyż po raz pierwszy organizowaliśmy wesele w połączeniu tradycji polsko - brazylijskiej. Chętnie wysłuchaliśmy opowieści o tradycjach pochodzących z odległego kontynentu przygotowują spójny scenariusz wesela. Cieszyliśmy się również, że pomimo odległości tak duża liczba gości z Brazylii zawitała w Polsce oraz, że tego dnia mieliśmy naprawdę brazylijską pogodę 🙂
Dekoracje opiewały w swoich kolorach w intensywną czerwień, koral oraz rustykalne kolory słomkowe. Rustykalnego charakteru dodały koronkowe obrusy na stołach weselnych, ekologiczny papier wykorzystany w poligrafii ślubnej oraz korki od wina w przygotowanych winietkach. Każdy ze stołów został nazwany miastem z którym w sposób szczególny związana była para młoda. W ogrodzie stanął duży globus, altanka zaaranżowana na WEDDING BAR, gdzie serwowana została tradycyjna Caipirinha i mnóstwo lampionów, które oświetlały ogród podczas wesela.
Po uroczystości ślubu rozpoczęło się wesele, zabawa nie miała końca! Roztańczeni goście bawili się znakomicie do białego rana! Między czasie został poprowadzony karnawał brazylijski przez mamę pana młodego! Naprawdę ciekawa tradycja! Młoda para rozkroiła tort red welwet, który idealnie pasował do kolorów przewodnich. Goście zostali obdarowania brazylijskimi havanianami, gdzie panie bardzo szybko skorzystały z prezentu bo już na weselu  🙂 Dziękujemy parze młodej za zaproszenie do organizacji ich niezwykłego wesela, foto-off.pl za piękne zdjęcia, Folwark Dajak za współpracę i znoszenie naszych niecodziennych wymagań 🙂 Dj Refresh za znakomitą oprawę konferansjerką i muzyczną! Stylizacja i dekoracje: Para Młoda oraz Event by Ev Koordynacja: Iwona Przybojewska, Dorota Kaszubowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.